Prawna małżonka Wladislawa Doronina, piękność imieniem, Jekaterina, zabrała głos na łamach brytyjskiej prasy, mówiąc: „Naomi jest naiwna myśląc, że tak po prostu może mi zabrać męża.” Atmosfera zrobiła się gęsta.

38-letnia modelka, zwana Brytyjską Panterą, z uwagi na swój ognisty temperament i wybuchowość, wydawała się ostatnio ujarzmiona. Ostatnio wspominała nawet, że dojrzała do małżeństwa. Bardzo pragnie też mieć dziecko, ostatnio przeszła nawet operację, która miała przywrócić jej płodność.

Od ich spotkania w Cannes w 2008 roku, Naomi Campbell była pewna: po takich partnerach jak Tommy Lee, Usher, Flavio Briatore i brazylijski biznesmen Marcus Elias, Wladimir miał być tym właściwym. 56-letni milioner miał w ręku wszystkie atuty playboy’a: urok osobisty, formę i oczywiście majątek.

W tej bajce nie było miejsca dla dodatkowych postaci. A jednak, okazało się ze w zestawie z Kenem jest i Barbie. I to taka, której sprezentował on ostatnio apartament w São Paulo wart 14,5 miliona Euro, a także luksusowe wakacje w Miami. Trudno spodziewać się, żeby Naomi się to spodobało. Pantera raczej nie widzi już przyszłości na różowo...