NAOMI CAMPBELL Jej narzeczony jest żonaty

Udostępnij

Po dziesięciu miesiącach miłosnej idylli, Naomi Campbell ku swemu zdumieniu dowiedziała się właśnie, że jej ukochany, rosyjski miliarder Wladislaw Doronin, jest żonaty ! Naomi Campbell sądziła, że długo będzie się cieszyć swoim nowym związkiem. Nie brała pod uwagę niespodzianek, takich jak ta, która właśnie stała się jej udziałem.

NAOMI CAMPBELL Jej narzeczony jest żonaty

W tej bajce nie było miejsca dla dodatkowych postaci. A jednak, okazało się ze w zestawie z Kenem jest i Barbie. I to taka, której sprezentował on ostatnio apartament w São Paulo wart 14,5 miliona Euro, a także luksusowe wakacje w Miami. Trudno spodziewać się, żeby Naomi się to spodobało. Pantera raczej nie widzi już przyszłości na różowo...

Prawna małżonka Wladislawa Doronina, piękność imieniem, Jekaterina, zabrała głos na łamach brytyjskiej prasy, mówiąc: „Naomi jest naiwna myśląc, że tak po prostu może mi zabrać męża.” Atmosfera zrobiła się gęsta.

38-letnia modelka, zwana Brytyjską Panterą, z uwagi na swój ognisty temperament i wybuchowość, wydawała się ostatnio ujarzmiona. Ostatnio wspominała nawet, że dojrzała do małżeństwa. Bardzo pragnie też mieć dziecko, ostatnio przeszła nawet operację, która miała przywrócić jej płodność.

Od ich spotkania w Cannes w 2008 roku, Naomi Campbell była pewna: po takich partnerach jak Tommy Lee, Usher, Flavio Briatore i brazylijski biznesmen Marcus Elias, Wladimir miał być tym właściwym. 56-letni milioner miał w ręku wszystkie atuty playboy’a: urok osobisty, formę i oczywiście majątek.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł