SZALIK


Luźno owinięty wokół szyi szalik to jeden ze znaków rozpoznawczych stylu Nicole, podobnie jak wielkie okulary przeciwsłoneczne. Oba elementy nawiązują do bohemy lat 70. i z pewnością były pomysłem stylistki gwiazd Rachel Zoe.

SUKIENKA

Jedwabna sukienka z lekko rozkloszowanym dołem jest zwiewna, ale nie słodka. Abstrakcyjny wzór to trend, który mocno będzie się trzymać przez cały sezon, chociaż wraz ze stopniowym ociepleniem warto byłoby zmienić kolory na intensywniejsze.

BUTY

Idealne połączenie drapieżności z elegancją. Lekko punkowe botki wykończone lakierowaną skórą wyglądają nobliwie dzięki wysokiemu obcasowi i kryjącym rajstopom w tym samym kolorze.

Gdzie szukać 

Lekkich wiosennych szalików szukaj w Solarze, www.solar-company.com.pl, oraz w Tatuum, www.tatuum.pl. Sukienki w abstrakcyjny deseń widzieliśmy w sklepach Tiffi , www.tiffi .pl, Monnari, www.monnari.com.pl. Czarne szpilki są podstawą kolekcji w sklepach obuwniczych, ciekawe wzory znajdziesz m.in. w Ryłko, www.rylko.com, droższą alternatywą będzie Apia, www.apia.pl.