Nicole opracuje własną linię dla jednej z amerykańskich marek odzieży ciążowej. „Styl Nicole podkreśla naturalne piękno, a nie ma nic piękniejszego i bardziej naturalnego niż promieniejąca szczęściem kobieta w ciąży’“ powiedziała Rebecca Matthias, prezes i dyrektor kreatywna marki, uzasadniając nawiązanie współpracy z byłą bywalczynią klubów i dyskotek.

Kolekcja będzie się składać z 14 elementów, utrzymanych w stylu „szykownej hipiski“, z którego słynie Nicole. Poszczególne rzeczy kosztują od 34 do 105 Euro i można je kupić na Apeainthepod.com i Destinationmaternity.com. Wśród projektów znajdziemy długą sukienkę w stylu hippie, bluzkę nawiązującą do strojów hinduskich, luźny kardigan z szalikiem. "Mam nadzieję, że dzięki moim wygodnym projektom ciężarne kobiety będą czuły się komfortowo podczas oczekiwania na dziecko,“ powiedziała Nicole Richie podczas prezentacji kolekcji.

Sama oczywiście wystąpiła w jednej ze swoich kreacji i trzeba przyznać, że wyglądała doskonale. Nie przytyła, na jej odmienny stan wskazywał jedynie zaokrąglony brzuszek. Już wkrótce młoda gwiazda i jej partner, Joel Madden, będą wraz z córeczką Harlow cieszyć się z powiększenia rodziny!