DODA -NIE POGODZĘ SIĘ Z MĘŻEM

„Każdy mężczyzna zasługuje na drugą szansę, ale u innej kobiety” – tak ponad rok temu deklarowała Doda w programie „Dzień dobry TVN”. Była to jej odpowiedź na pytanie, czy wybaczy zdradę swojemu ówczesnemu mężowi Radosławowi Majdanowi. Ale jak widać, czas nie tylko leczy rany, ale też osłabia postanowienia. Piosenkarka coraz częściej widywana jest publicznie z byłym mężem. Czyżby jednak się pogodzili?

BOGUSŁAW LINDA- NIE ZAGRAM W SERIALU

Cztery lata temu legendarny i przystojny Franz Maurer z „Psów” niemal całkowicie zniknął z ekranów. Dlaczego? „Z pełną świadomością zdecydowałem, że nie chcę wchodzić w popularność serialową” – deklarował na łamach „Gali” w 2005 roku Bogusław Linda. Zapewniał, że czeka na lepsze czasy. Czyżby one nie nadeszły i dlatego zdecydował się na rolę gosposi Małgorzaty Foremniak w serialu „I kto tu rządzi?”?

EDYTA GÓRNIAK- NIE ROZBIORĘ SIĘ PUBLICZNIE

Piękna piosenkarka przez wiele lat deklarowała, że nie rozbierze się na łamach żadnej gazety. Tym większa musiała być radość Marcina Mellera, redaktora naczelnego „Playboya”, i zapewne wszystkich panów, kiedy w lutym 2006 roku artystka zdecydowała się na sesję w tym miesięczniku.

ANNE HECHE - NIE ZWIĄŻĘ SIĘ Z ŻADNYM FACETEM

„Tylko kobieta może zrozumieć drugą kobietę” – powiedziała w 1998 roku Anne Heche. Aktorka była wtedy zakochana w prowadzącej popularny talk- show Ellen DeGeneres. Po trzech latach związku gwiazda serialu „Uwaga, faceci!” stwierdziła jednak, że lepiej się czuje w towarzystwie mężczyzn. Dzisiaj jest szczęśliwa z aktorem Jamesem Tupperem.

WINONA RYDER - NIE BĘDĘ KRAŚĆ

W 2001 roku aktorka wyniosła z butiku Saksa ubrania za 5 tys. dolarów. Choć obiecywała, że już nigdy niczego nie ukradnie, nie dotrzymała słowa. W 2008 roku zniknęła biżuteria Choparda, którą aktorka wypożyczyła na jedną z imprez w Madrycie. Później tłumaczyła, że klejnoty zostawiła w recepcji hotelu. Zapis z kamer nie potwierdził tej wersji...

JOHNNY DEPP - NIE BĘDĘ PIRATEM

„Koniec z Jackiem Sparrowem. Już nigdy nie zagram w »Piratach z Karaibów«” – deklarował Johnny po nakręceniu trzeciej części filmu. Nie wytrwał jednak długo w swoim postanowieniu. Gdy producenci zaproponowali mu oszałamiającą sumę za czwartą część, zgodził się od razu. Nikt ot tak nie rezygnuje z 58 milionów dolarów.

NAOMI CAMPBELL - NIE BĘDĘ AGRESYWNA

Problemy z agresją u czarnoskórej modelki zaczęły się ponad dziesięć lat temu. W 1998 roku Naomi po raz pierwszy poturbowała swoją asystentkę Georginę Galanis. Mało brakowało, a przez napady furii straciłaby wiele lukratywnych kontraktów. Niestety, wydarzenia sprzed lat niczego nie nauczyły Naomi. Gwiazda regularnie bije, szarpie i wyzywa współpracowników oraz obsługę w samolotach i na lotniskach. A kiedy ma naprawdę zły dzień, rzuca w ludzi telefonami komórkowymi.

SCARLETT JOHANSSON - NIE WYJDĘ ZA MĄŻ

Jeszcze do niedawna nie myślała o ślubie i stabilizacji. 24-letnia seksbomba publicznie opowiadała o swoich gorących romansach i... seksie w windzie z Benicio del Toro. Jednak bujne życie singielki szybko się jej znudziło. 27 września 2008 roku Scarlett Johansson wyszła za mąż za aktora Ryana Reynoldsa. Teraz myślą o dzieciach.

JOANNA LISZOWSKA - NIE BĘDĘ OPOWIADAĆ O SOBIE

O takiej osobie jak ona chce się czytać i wiedzieć jak najwięcej. Piękna, zdolna, sympatyczna i znowu szczęśliwie zakochana. O tym ostatnim moglibyśmy nie wiedzieć, bo jeszcze niedawno Joanna Liszowska mówiła, że o sobie już nic więcej nie powie. Zmieniła jednak zdanie. I słusznie, dobrymi rzeczami trzeba się chwalić.