NORA ARNEZEDER Nowy romans Guerlain’a

Udostępnij

Anielska i pełna wdzięku w filmie „Faubourg 36” (premiera filmu w Polsce pod tytułem „Paryż 36” planowana jest na listopad tego roku), zawsze elegancka na czerwonym dywanie – te zalety nie uciekły uwadze domu mody Guerlain. Więc nie jest to dla nas zbyt dużym zaskoczeniem, że właśnie Nora dołączyła do grona takich muz marki, jak Natalia Vodianova czy Hillary Swank.

NORA ARNEZEDER Nowy romans Guerlain’a

Dla nowego zapachu - Idylle, Guerlain potrzebował świeżej krwi. Prostym wyborem byłaby Vanessa Paradis… ale jej image zbyt mocno przypominałaby Chanel. Do nowego zapachu potrzebny był ktoś czysty, świeży, u progu kariery... W ten sposób Guerlain znalazł ideał w osobie Nory Arnezeder.

Piękna aktorka i piosenkarka jest pełna energii. Można o niej powiedzieć, że jest także dostępna, nie buduje przesadnego dystansu. W odróżnieniu od innych gwiazd przeskakujących z kwiatka na kwiatek – od jednej kampanii do drugiej – ona będzie od września uosabiać tylko perfumy Idylle. Zapach plasujący się pomiędzy „miłością a szaleństwem – tak opisuje go dom mody Guerlain. „To uczucie, które miałem, kiedy zdecydowałem się na zaangażowanie Nory do filmu „Paryż 36”. ” mówi o niej Christopher Barratier. Wszystko się ze sobą idealnie łączy.

Trzeba powiedzieć, że Guerlain ma dużo szczęścia w związku ze swoim nowym zapachem. Flakon do niego zaprojektował aktualnie najbardziej popularny designer, Ora Ito. Butelka uformowana w kształt kropli wody, która spływa po szyi Nory Arnezeder, dodając jej zmysłowości i uroku w rytm melodii „Deszczowej Piosenki”…

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł