Opuszczony i natychmiast zastąpiony przez piłkarza Doug Reinhardt nie jest facetem którego łatwo można zranić. Bejsbolista zdaje się być podekscytowany powrotem swej ukochanej i od razu gotowy jest na słodkie gruchanie. Na swojej stronie napisał: „Mieliśmy wspaniały weekend z moją piękną dziewczyną. Bardzo ją kocham! Uwielbiam leżenie na łóżku i oglądanie z nią „Sports Center” – to słowa wielkiego romantyka umieszczone na jego profilu na Twitterze. Oczywiście nie podaje imienia swojej ukochanej, ale US Magazine potwierdza: „znowu są szczęśliwi razem z Paris “.

Są ze sobą od początku 2009 roku, kiedy pojawiły się pierwsze plotki o jej zerwaniu z Benji Madden’em z grupy Good Charlotte. Paris, na bulwarze Croisette w Cannes głośno wymieniała imiona dzieci, które chciałaby mieć ze swym „przyszłym” mężem. Niedługo potem postanowiła zakończyć ich związek, grzebiąc tym samym marzenia o dzieciach i małżeństwie. W połowie czerwca prasa potwierdziła, że sportowiec stracił względy u słynnej blondynki. Na łamach magazynu „Closer”, przyjaciele Paris wyjawili, że w jej oczach śliczny Reinhardt był „za cichy” i „brakowało mu polotu”.

Ale to nie wszystko. Zdjęcia Lolity siedzącej na kolanach innego chłopaka z butelką szampana w ręku obiegły świat wywołując skandal prasowy. Przystojnym ogierem był nikt inny jak piłkarz kupiony do Realu Madryt w najdroższym transferze w historii: Christiano Ronaldo. 24-letni Portugalczyk świętował opuszczenie Manchesteru w modnym klubie MyHome w mieście aniołów. Spotkał tam szaloną Hilton. Pomiędzy piłkarzem, który gustuje we wszystkim, co piękne i drogie, a Paris coś zaiskrzyło. Pijani szczęściem (?) zakończyli wspólnie wieczór w jednym z najdroższych apartamentów Hiltona…

Zmuszony ukrywać swoje uczucia Doug nie próbował regulować swoich rachunków. Robił dobrą minę do złej gry i nigdy nie zapomniał chwalić swojej byłej w udzielanych wywiadach. A to wyzwanie w Los Angeles… i uprzejmość o wyjątkowej wadze w stosunku do królowej gazet. Chyba, że to nagłe pogodzenie się jest kolejnym sposobem by znowu stanąć w centrum zainteresowania mediów.