Pierwsza impreza odbyła się w Nowym Jorku, mieście, które podobnie jak sama Paris, nigdy nie zasypia. Miejscem przyjęcia była restauracja Butter na Manhattanie. Paris widziano z Mickey’em Rourke, gwiazdą filmu „Zapaśnik”, który na szczęście zdecydował się na inny strój niż kostium zapaśniczy.

Słynna dziedziczka ma jednak gest i myśli o swoich wielbicielach. To dla nich zorganizowała dodatkową imprezę w sobotę, 7 marca w Las Vegas. Paris już od pewnego czasu szuka sobie przyjaciół wśród "zwykłych ludzi”, czego dowodem jest jej ostatnie medialne przedsięwzięcie – reality show pt. „Chcę się zaprzyjaźnić z Paris”, w którym nieznane osoby rywalizowały o miano najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki gwiazdy.

Przedsmak przyziemnych zajęć i plebejskich rozrywek dał jej też z pewnością program „Simple Life”, w którym występowała przez 5 sezonów wspólnie z Nicole Richie. Impreza odbyła się w klubie Body English, na terenie Hard Rock Hotel. Paris towarzyszył jej nowy chłopak, Doug Reinhardt. Paris zaśpiewała (a raczej próbowała śpiewać) dla zebranych gości. Jak im się podobało ? Niestety (a może na szczęście) nie wiadomo...