Pamiętacie jeszcze kto wygrał pierwszą edycję Top Model? Laureatką programu została Paulina Papierska, jak sama o sobie mówiła - "szara myszka", która przez cały program walczyła z nieśmiałością i językiem angielskim. Mówiło się, że nieznajomość języków obcych jest podstawową przeszkodą na drodze do światowych wybiegów i sławy (co bardzo często podkreśla Anja Rubik), ale nie przeszkodziło to Paulinie w walce o tytuł „Top Model”, który ostatecznie przypadł... właśnie jej. Z nieśmiałością modelki próbowano walczyć, ale chyba nie miała ona wystarczającej siły przebicia, bo Paulina Papierska zniknęła z show-biznesu równie szybko, jak się w nim pojawiła. A szkoda...

Dziś nie znajdziemy jej na wybiegach u polskich projektantów, nie wspominając już o zagranicznych. Paulina Papierska chętnie bierze za to udział w kampaniach wschodzących, polskich marek. Trzy lata temu mieliśmy okazję widzieć ją w sesji prezentującej ubrania marki Be Like Ladyoraz później na okładce "Avanti". Mimo to, Paulina Papierska nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziś zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym ewidentnie widać, że... modelka spodziewa się dziecka! 

Fani modelki od razu pospieszyli jej z gratulacjami. "Pięknie, cudownie", serdecznie Ci gratulujemy, wyglądasz kwitnąco" - pod zdjęciem przyszłej mamy pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy. My również przyłączamy się do gratulacji i mamy nadzieje, że być może o Paulinie Papierskiej jeszcze kiedyś usłyszymy. Oczywiście w kontekście modowym ;)

Zobaczcie jak dziś wygląda Paulina Papierska - GALERIA ---->