Paulina Sykut-Jeżyna długo nie chciała zdradzić swoich planów co do chrzcin córki. W kilku wywiadach zaznaczyła jedynie, że chciałaby, aby ten odbył się w te wakacje. Za miejsce chrzcin córki Pauliny i Piotra podawano Puławy, skąd oboje się wywodzą. Wszytko wskazuje za to, że uroczystość religijna miała w końcu miejsce właśnie w miniony weekend. Zdjęcie, które Paulina dodała na Instagram zdecydowanie to sugeruje!

ZOBACZ: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY ochrzcili Klarę? Parze znów udało się przechytrzyć media!

Gwiazda Polsatu bardzo sugestywnie też opisała zdjęcie, na którym widzimy ją, jej męża Piotra oraz malutką Różę:

„Dziękuję, że Was mam” – napisała Pualina Sykut-Jeżyna.

Szczególną uwagę na tej fotce zwracają stylizacje całej rodziny! Paulina ma na sobie żółtą suknię, podobną do tej, w jakiej Anna Lewandowska bawiła się niedawno na weselu przyjaciół. Piotr Jeżyna postawił na elegancki, szary garnitur. Jednak to Róża, widoczna w samym środku fotografii, kradnie całe show! Dziewczynka ma na sobie biały zestaw, białe buciki i piękną opaskę, która często wybierana jest właśnie na chrzciny.

Ciekawe tylko, kto dostał zaproszenie na chrzciny małej Róży. Zachodzimy w głowę, czy byli na nich Robert i Anna Lewandowscy, którzy podobno też są już po chrzcinach Klary Lewandowskiej ;-) Jak myślicie?