Młodziutką Marie będzie można obejrzeć w nowej serii „Londyńczyków”. W serialu o polskich emigrantach ma zagrać anglojęzyczną bohaterkę. „Właśnie trwają rozmowy na ten temat. Prawdopodobnie rola Marie będzie większa, niż na początku zakładali producenci” – mówi „Gali” agentka aktorki Magdalena Czerwiec.

Moute ma się również pojawić w dwójkowych „Barwach szczęścia”, gdzie wystąpi także Paweł Deląg. Czy to przypadek? Pewne jest, że piękna Francuzka i przystojny aktor, choć nie są już parą, wciąż mają ze sobą kontakt. Wspólnie pojawili się na rozgrywanym kilka tygodni temu towarzyskim meczu piłkarskim gwiazd i dziennikarzy. „Dalej się przyjaźnią i lubią” – mówi jeden z kolegów Pawła, aktor filmowy. „Wątpię jednak, że znajdzie on teraz czas na odbudowywanie swojego związku z Marie” – dodaje.

Niedługo Deląg wyjeżdża do Rosji, gdzie zaczyna zdjęcia do kolejnego filmu – tym razem komedii. Natomiast w Polsce zagra nie tylko w „Barwach szczęścia”, ale również w nowej produkcji TVP 1, w „Domu nad rozlewiskiem”. Wcieli się tam w postać szefa głównej bohaterki Małgorzaty (Joanna Brodzik), który zwalnia ją z pracy. Dwa miesiące temu aktor zamieszkał ze swoim 17-letnim synem Pawłem, który przeprowadził się z Krakowa do Warszawy i zamierza tutaj za rok zdawać maturę. Film, ojcowskie obowiązki i własna fi rma producencka – tym teraz aktor będzie się zajmował. Czy w jego życiu znajdzie się miejsce dla Marie? Podobno w sprawach sercowych Francuzki bywają nieustępliwe. Warto, żeby aktor o tym pamiętał.