„Sean był nią zachwycony. Nie przestawali trzymać się za ręce i patrzeć sobie w oczy" - zeznawali. „Sączyli drinki i rozmawiali. W ogóle nie zwracali uwagi na to co się dzieje wokół nich. Specjalnie usiedli na uboczu, żeby móc cieszyć się tylko sobą".

Już na drugi dzień plotkę podchwyciły kolejne portale opisujące życie gwiazd. Szperano w przeszłości gwiazdora, który jest w trakcie rozwodu z aktorką Robin Wright Penn. Żona złożyła pozew zaraz po powrocie ze wspólnego wyjazdu na narty do Squaw Valley. „Podczas urlopu świątecznego prawie w ogóle nie spędzali czasu razem. Sean specjalnie, żeby odseparować się od Robin, wynajął dla nich dwa osobne apartamenty. Kiedy któregoś wieczoru zajrzała do jego pokoju, załamała się. Mąż pił alkohol w towarzystwie dwóch Rosjanek. Wtedy właśnie skończyło ich małżeństwo" - pisano. „Czy Sean znajdzie w końcu kogoś przy kim się ustatkuje?".

Po tych publikacjach głos zabrała sama zainteresowana. „Tak, przyjaźnimy się. Ale to wszystko. Sean zasiada w zarządzie mojej fundacji „The Happy Hearts" - tłumaczyła modelka. Jednak tak samo konsekwentnie wypierała się związku z piosenkarzem Jamesem Bluntem, z którym rozstała się rok temu. Może i teraz nie chce robić szumu wokół swojego związku? Czas pokaże.