PIERWSZE SUKNIE FESTIWALOWE Konkurencja na kreacje

Udostępnij

W środę 13 maja 2009, drzwi pałacu zostały otwarte dla gwiazd 62. Festiwalu Filmowego w Cannes. Słynne aktorki konkurowały ze sobą elegancją ale i pomysłowością stroju w którym pojawiły się na czerwonym dywanie i dumnie kroczyły po schodach pałacu. Armani Privé, Yves Saint Laurent, Elie Saab, Roberto Cavalli, Paule Ka... Łącząc styl klasyczny z oryginalnością, Asia Argento, Robin Wright Penn, Hafzia Herz, Tilda Swinton czy Elsa Zylberstein podsyciły atmosferę ceremonii otwarcia. Panorama najpiękniejszych toalet…

PIERWSZE SUKNIE FESTIWALOWE Konkurencja na kreacje

* Kilka z gwiazd oddało hołd marce Swarovski, która w tym roku obchodzi w Cannes swoje dwudzieste urodziny. Aishwarya Rai, odziana w kreację Roberto Cavalli, dobrała do niej kopertówkę „Kiosque" natomiast Hafzia Herz zdecydowała się na mini torebkę „Gourmand". Obie uroczo uśmiechały się do tłumu.

* Prawdziwymi wygranymi są jednak włoski projektant Giorgio Armani, którego kreacje 2009 Haute Couture przypadły do gustu takim sławom jak Asia Argento, Isabelle Huppert, Elizabeth Banks i Eugenia Silva oraz Roberto Cavalli, który ubrał Aishwaryę Rai, Shu Qi i Jaydy Michel. Od strony akcesoriów – zwycięzcą jest Daniel Swarovski, którego dodatki założyły Hafzia Herzi, Aihwarya Rai, Liza Azuelos i Sarah Marshall. W kontekście biżuterii, niekwestionowanie króluje Chopard, którego kreacje wybrały Isabelle Huppert, Asia Argento, Elizabeth Banks, Elsa Zylberstein, Alessia Piovan, Eugenia Silva oraz Jaydy Michel. Podsumowując: glamour zapanował już pierwszego dnia!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł