„Są w separacji. Decyzję podjęli razem, jak najlepsi przyjaciele. Wciąż bardzo się kochają i mają do siebie dużo szacunku. Mimo, że to koniec małżeństwa, ich przyjaźń nigdy nie była mocniejsza" - mówiła.

Para poznała się w 2001 roku. Pink zakochała się w Carey'u podczas zawodów w motocrossie, w których startował. Przez prawie dwa tygodnie jej agent próbował ich skontaktować ze sobą. Kiedy w końcu się udało, już po pierwszej randce zaczęli być parą. Nie był to jednak spokojny związek. „Kłócili się i godzili. Nie było tygodnia, w którym jedno z nich nie chciało się wyprowadzić, czy zerwać tej znajomości" - opowiadali przyjaciele. W końcu w 2003 roku rozstali się.

Pink miała dość ciągłych awantur. Myślała, że będzie umiała ułożyć sobie życie bez ukochanego. Bardzo się myliła. Już po miesiącu, znowu się spotykali. Najpierw jak przyjaciele, ale szybko wrócili do starej relacji. W 2005 roku zaręczyli się. Pink oświadczyła się Carey'owi po zawodach w Mammoth Lakes. W styczniu 2006 pobrali się. Na skromną ceremonię na Kostaryce zaprosili tylko najbliższych przyjaciół, m.in. Lisę Marię Presley.

Kolejne problemy pojawiły się latem zeszłego roku. Pink nie mogła sobie poradzić z zazdrością. „Carey to urodzony flirciarz. Zawsze otoczony kilkoma pięknościami, nie odmawia fankom pocałunków, czy wspołnych zdjęć". Po kolejnej awanturze, zaczął pokazywać się z tajemniczą blondynką. Już wtedy złośliwi szeptali, że rozwód zbliża się wielkimi krokami. Teraz, kiedy ogłosili separację, paparazzi przyłapali piosenkarkę na gorących pocałunkach z inną kobietą. To wyraźny znak, że jej związek z Carey'em należy już do przeszłości.