Piotr Żyła to jeden z najwybitniejszych polskich sportowców: wybitny skoczek narciarski, reprezentant Polski oraz zawodnik klubu KS Wisła, drużynowy mistrz świata z 2017 roku, trzykrotny brązowy medalista oraz olimpijczyk z Soczi 2014. A to dopiero początek listy jego osiągnięć! Jak się jednak okazuje, na uwagę mediów zasługuje nie tylko Piotr, lecz także jego żona Justyna, która na Instagramie pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Tej figury może jej pozazdrościć niejedna modelka, a nawet trenerka fitness!

ZOBACZ: JULIA WIENIAWA Jak Anna Lewandowska! Wybrały tę samą sukienkę. Która lepiej?

Żona Piotra Żyły – Justyna tylko ostatnio opublikowała na swoim koncie na Instagramie gorące zdjęcia z Fuerteventury. To właśnie na tej wyspie kanaryjskiej przebywają obecnie polscy skoczkowie, którzy odpoczywają i pracują nad formą na kolejny sezon. Jednak to nie oni okazali się główną atrakcją zgrupowania.

Naszą największą uwagę przykuły gorące, półnagie zdjęcia Justyny Żyły, która w samym bikini wygląda co najmniej tak samo dobrze jak Ewa Chodakowska czy Kinga Rusin! Takiej sylwetki nie powstydziłaby się tez niejedna aktorka czy wokalistka!

Wysportowana figura Justyny w bikini zebrała do tej pory niemal 2 tysiące lajków i setki pozytywnych komentarze. Takich zdjęć na profilu żony naszego najlepszego skoczka można znaleźć jednak znacznie więcej. Wszystkie je znajdziecie w naszej GALERII.

POLECAMY: JULIA ROBERTS 49-letnia aktorka okrzyknięta Najpiękniejsza Kobietą Świata! Już po raz piąty!

Myślicie, że Justyna będzie chciała pójść w ślady męża i również spróbuje zaistnieć w polskich mediach? Jak dla nas, spokojnie mogłaby reklamować stroje kąpielowe i bikini jakiejś polskiej marki! W końcu sezon plażowy coraz bliżej…