W ubiegły czwartek - 1 grudnia 2016 roku, w warszawskim Soho Factory odbył się pokaz Roberta Kupisza „Krivan” zima 2017/2018. Projektant zaprezentował kolekcję inspirowaną tradycją Podhala i przeniósł widzów do mroźnej krainy śniegu oraz zimy.

 

Na wybiegu  mogliśmy zobaczyć między innymi Patryka Grudowicza, zwycięzcę 6. edycji programu Top Model.

ZOBACZ: POKAZ ROBERTA KUPISZA Patryk Grudowicz, finalista Top Model na wybiegu [ZDJĘCIA]

Kolekcja "Krivan" zima 2017/2018 była inspirowana majestatycznym pięknem gór oraz strojami pasjonatów sportów zimowych. Pomysł zrodził się podczas ubiegłorocznego pobytu projektanta w Kościelisku:

W góralach zachwyciła mnie autentyczność, siła charakteru, przywiązanie i miłość do miejsca, w którym żyją. Gdy jestem w górach, to czuję dominację przyrody nad człowiekiem. Tatry sprawiają, że odnoszę wrażenie, jakbym był w gotyckiej świątyni. Przerażają mnie, ale jednocześnie fascynują.

Na wybiegu zobaczyliśmy mnóstwo kontrastów: kolorowe pastele skomponowane ze stonowaną czernią i szarością, czy duże sztuczne futra i puchowe kurtki połączone z delikatnymi falbankami oraz długimi spódnicami. Charakterystycznym elementem wielu ubrań była także stworzona specjalnie na potrzeby pokazu, interpretacja tradycyjnej podhalańskiej parzenicy - występowała zarówno jako nadruk, jak i haft na płaszczach, koszulach, długich spódnicach oraz t-shirtach.

Finał pokazu Roberta Kupisza KRIVAN obejrzycie na naszym Instagramie>> 

Jak Wam się podoba kolekcja "Krivan" Roberta Kupisza?

Zobaczcie 20 najciekawszych sylwetek z pokazu w naszej GALERII!