PRZEDWIOŚNIE Zapach wiosny z perfumerii

Udostępnij

W perfumeriach zrobiło się zielono od flakonów nowych, wiosennych zapachów. Ich kolor symbolizuje budzącą się naturę, a świeże nuty dodają energii do życia!

PRZEDWIOŚNIE Zapach wiosny z perfumerii

POLSKI AKCENT

Korki flakonów perfum Sisley to prawdziwe minidzieła sztuki. Ich autorem jest polski rzeźbiarz Bronisław Krzysztof. Tylko „Gali” opowiedział o współpracy z marką Sisley.

GALA: Jak doszło do pana spotkania z księżną d’Ornano, właścicielką firmy Sisley?

BRONISŁAW KRZYSZTOF: To był zupełny przypadek. Pani Izabela d’Ornano zobaczyła moje rzeźby na wystawie w Londynie, następnie zleciła francuskiemu konsulatowi w Krakowie, aby mnie odnalazł. Zamówiła u mnie kilka prac, m.in. portret swojej córki Letycji. Ten stał się inspiracją dla jednego z moich projektów korków – do flakonu perfum Eau du Soir.

GALA: Ma pan wielu słynnych klientów...

BRONISŁAW KRZYSZTOF: Tak, są wśród nich m.in. właściciele sieci domów handlowych Sainsbury’s w Wielkiej Brytanii, państwo Ferre, byli właściciele firmy Lanvin, czy jeden z największych marszandów na świecie Jan Kruger.

GALA: Gdzie można zobaczyć pana rzeźby?

BRONISŁAW KRZYSZTOF: Choć mieszkam w Polsce, moja działalność koncentruje się na Zachodzie. Ale do 19 marca można oglądać moją, wspólną z synem, wystawę w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł