PRZEMYSŁAW SALETA I EWA WIERTEL Koniec miłości

Udostępnij

Spotkali się dwa lata temu, zakochali, zaręczyli. Chcieli założyć rodzinę. Ona była przy nim, kiedy w szpitalu walczył o życie. On wspierał ją i kochał. Mimo wszystko nie wyszło. Bokser i piękna modelka zerwali zaręczyny.

PRZEMYSŁAW SALETA I EWA WIERTEL Koniec miłości

W to rozstanie trudno uwierzyć, w końcu oboje planowali ślub. W dniu swoich czterdziestych urodzin, pod koniec kwietnia 2008 roku, Saleta oświadczył się pięknej modelce. Tego samego dnia w warszawskim klubie Extravaganza Ewa pokazała gościom pierścionek zaręczynowy. Wiertel była przy bokserze w najtrudniejszych momentach jego życia: kiedy zdecydował się oddać nerkę swojej chorej córce Nicole i później, gdy w szpitalu walczył o życie po skomplikowanej operacji. Przetrwali niejedną próbę. Co się właściwie stało? Dlaczego para, uważana za idealną, postanowiła się rozstać? „Nie będziemy tego komentować” – dodał Przemysław Saleta. – „Po prostu tak się stało...” – uciął rozmowę.

Nikt się tego nie spodziewał – Ewa Wiertel i Przemysław Saleta rozstali się. „Tak, to prawda. Nie jesteśmy już razem” – potwierdził sportowiec w rozmowie z „Galą”. Para zerwała zaręczyny jeszcze przed styczniową motocyklową wyprawą Przemka do USA. Do tej pory utrzymywali tę informację w tajemnicy. Ewa chętnie opowiadała dziennikarzom o podróży narzeczonego, planowała nawet polecieć na Florydę, aby powitać ukochanego na mecie. Do tego jednak nie doszło...

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł