PARIS HILTON - KOCIA MAMA

Miłość paradoksalna: Paris od lat deklaruje, że jest wielbicielką zwierząt i od lat nosi naturalne futra. „Nie zrobiłabym krzywdy nawet muszce” – powiedziała. Nikt w to nie wątpi. Zwłaszcza że dziedziczka hotelowej fortuny nieraz wspominała o tym, jak troskliwie zajmuje się swoimi wychudzonymi pieskami chihuahua. Kupuje im ubranka, spryskuje perfumami i zaprowadza nawet do... fryzjera. „Nie zapominam, oczywiście, o kotach” – wyznała. Paris jest szczęśliwą posiadaczką puchatego persa.

KAROLINA MALINOWSKA -KOCHANY SPANIEL

Suka cavalier king charles spaniel o wdzięcznym imieniu Sunny Girl (słoneczna dziewczynka) to ukochany pupil Karoliny Malinowskiej i jej męża Oliviera Janiaka. „Nasza dwuletnia suczka to najwspanialszy pies świata. A na pewno jedyny, który niczego nigdy nie pogryzł” – zapewnia modelka.

NICOLE RICHIE -KOT KUMPLEM PSA

Największa imprezowiczka w Hollywood twierdzi, że bez towarzystwa sympatycznych czworonogów nie mogłaby się obejść. Na razie ma dwa psy: Honey Child i Foxy Cleopatrę. Najbliższy jej sercu jest jednak kot bengalski o tajemniczym imieniu Chi-Chi-Cheetah. Nicole nie zdradziła jednak, co ono oznacza.

MICKEY ROURKE-KOLACJA Z LOKI

Hollywoodzki gwiazdor jest znany nie tylko z wybuchowego temperamentu, ale także z zamiłowania do psów chihuahua. Prawie w ogóle nie rozstaje się ze swoją suczką Loki. Zabiera ją nawet na kolacje do luksusowego hotelu Four Seasons w Los Angeles. Mickey broni także praw zwierząt sprzedawanych w sklepach zoologicznych. Chce, by były lepiej traktowane.

MIRA SORVINO -POMAGA PORZUCONYM

Muza Woody’ego Allena, znana z filmu „Jej wysokość Afrodyta”, nie potrafi być obojętna na cierpienie zwierząt. Aktorka od dawna angażuje się w liczne kampanie wspierające bezdomne psy i koty. Marzy o tym, by kiedyś otworzyć własne schronisko dla porzuconych czworonogów.

KATE BECKINSALE- RUDY URWIS

Kate Beckinsale jest prawdziwą miłośniczką kotów. Razem z nią w jej posiadłości mieszka mały, psotny Clive. Na początku tego roku rudy pupil miał przykry wypadek. Skacząc w domu po meblach, potrącił palącą się świeczkę. Na szczęście dla Clive’a skończyło się na lekkim poparzeniu. Aktorka od razu zawiozła kotka do weterynarza. Diagnoza brzmiała: „Nic mu nie będzie. Trzeba go tylko mocno przytulać!”.

JENNIFER GARNER -WYCIECZKA DO SKLEPU

Jennifer Garner najchętniej spędza weekendy z rodziną. Zabiera bliskich na lunch, a potem do... sklepu zoologicznego. W jednym z nich pokazywała swojej 3-letniej córce Violet ślicznego kociaka. Mała od razu chciała zabrać go do domu. I cóż miała zrobić mama?