Rafał Mroczek, podobnie do swojego brata Marcina, w mijającym roku po raz pierwszy został tatą. Blisko trzy miesiące temu na świecie pojawiła się córeczka aktora - Zosia, która jest zdrowym bobasem i rośnie jak na drożdżach! Aktor pochwalił się podczas świąt Bożego Narodzenia swoją pociechą na Instagramie i wcale nie ma się jogo dumie co dziwić. Były to w końcu dla niego niezwykle święta: po raz pierwszy występował na nich w roli dumnego ojca!

POLECAMY: RAFAŁ MROCZEK został ojcem! Pochwalił się pierwszym zdjęciem z maleństwem

Aktor znany z serialu „M jak miłość” pokazał swoim fanom na Instagramie, jak spędził świąteczne chwile z córeczką Zosią. Na instagramowym profilu Rafała pojawiło się zdjęcie aktora z Zosią. Jak ono wyglądało?

Uśmiechnięty tata zabawia małą dziewczynkę, która wygodnie leży w małej, fantazyjnej kołysce, która była zapewne prezentem dla niej pod choinkę. Na innym zdjęciu widzimy, jak Rafał i jego pociecha oglądają razem choinkę w odświętnych strojach, gotowi do najważniejszej kolacji w roku, czyli Wigilii. Dziewczynka wygląda rozkosznie w białej sukience i opasce z mini kokardką!

Fani aktora byli zachwyceni tym widokiem. Pod zdjęciami od razu posypały się pozytywne komentarze utrzymane w świątecznym klimacie. Zresztą nie ma się temu co dziwić.

ZOBACZ TEŻ: RAFAŁ MROCZEK I JOANNA SKRZYSZEWSKA pokazali prywatne zdjęcia z córeczką

Tylko zobaczcie, jak uroczo wygląda Rafał Mroczek w roli taty z jego rozkoszną pociechą na rękach! Piękny widok godzien najpiękniejszych, rodzinnych świąt!