HIFU UltraSkin II – co to takiego?

To bezinwazyjny, wielowymiarowy lifting skóry twarzy oraz ciała wykonany za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości, w tak zwanej technologii HIFU. Ta nowoczesna metoda dzięki perfekcyjnemu skupieniu ultradźwięków o silnym natężeniu daje możliwość stymulowania różnych warstw skóry, zarówno skóry właściwej, jak i tkanki tłuszczowej czy powięzi mięśniowej, a tym samym umożliwia przebudowę oraz stymulację kolagenu i elastyny. Zabieg ten charakteryzuje niezwykła uniwersalność, bowiem doskonale radzi sobie z odmładzaniem skóry twarzy, a także pozostałych partii ciała. Eliminuje opadające górne powieki, cienie pod oczami czy tak zwane ,,kurze łapki”, ale też świetnie sprawdza się w walce z oznakami przemijającego czasu na brzuchu, pośladkach, biuście oraz ramionach.

Mocne strony

Nieinwazyjność oraz spektakularne efekty osiągnięte w bardzo krótkim czasie – to cechy, którymi HIFU UltraSkin II pozostawia swoich konkurentów daleko w tyle. Zaledwie jeden zabieg wystarczy, by cieszyć się jędrną i odmłodzoną skórą przez długi czas, a wykonać go można o każdej porze roku.
,,Ta innowacyjna metoda liftingu nie wymaga specjalnych przygotowań oraz charakteryzuje się niskim poziomem bolesności, a także wysokim progiem bezpieczeństwa. Co więcej nie wymaga okresu rekonwalescencji, co sprawia, że pacjent następnego dnia może powrócić do swoich codziennych zajęć, bez przerywania aktywności towarzyskiej czy zawodowej.” – mówi Pani Doktor Marta Tazbir, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Tazbir.

Dla jeszcze lepszych efektów

Choć zabieg HIFU śmiało można nazwać zabiegiem idealnym to warto skorzystać również z metod uzupełniających jego doskonałe działanie. Jednym z takich rozwiązań jest resurfacing skóry z pH formuła, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Beautymed. Ten odmładzający i odbudowujący peeling, wykonywany za pomocą nowoczesnej mieszanki kwasów i innowacyjnych technologii, w połączeniu z HIFU UltraSkin II prowadzi do jeszcze większej przebudowy i remodelingu skóry poddanej zabiegowi.

Więcej informacji na:

https://web.facebook.com/klinika.tazbir.lodz/?ref=br_rs

http://klinikatazbir.pl