Robert Lewandowski skończył 29 lat, co nie umknęło uwadze tysiącom fanów piłkarza, którzy masowo zalali wszystkie jego profile w mediach społecznościowych falą życzeń. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium nie pozostał wobec tego obojętny i jeszcze tego samego dnia podziękował za wszystkie miłe słowa. Lewy zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Domyślacie się, co jest dla niego najcenniejszym prezentem?

ZOBACZ: Robert Lewandowski świętuje 29. urodziny. Zobacz najseksowniejsze fotki piłkarza [DUŻO ZDJĘĆ]

Robert Lewandowski dziękuje za życzenia

Robert Lewandowski odpowiedział na życzenia swoich wielbicieli w osobnym poście na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Wiemy już, co tak naprawdę ma dla niego największą wartość w życiu.

 - Jesteście wspaniali! Dziękuję Wam za wszystkie życzenia i za każde dobro słowo. Dziękuję mojej rodzinie, jesteście moim największym prezentem każdego dnia - napisał Robert Lewandowski .

Szczere i wzruszające słowa piłkarza z pewnością przypadły do gustu jego żonie Annie Lewandowskiej, która z resztą była jedną z pierwszych osób, które złożyły piłkarzowi życzenia urodzinowe w social media. Poniżej możecie zobaczyć post solenizanta.