SCARLETT JOHANSSON Czy zagra rosyjską kobietę-szpiega w Iron Man 2 ?

Udostępnij

Sensacja. Ulubienica Woody’ego Allena Scarlett Johansson być może dołączy do obsady filmu Iron Man, Seksowna Scarlett, którą możemy zobaczyć we wchodzącej właśnie na ekrany komedii „Kobiety pragną bardziej” (He's just not that into you), negocjuje swój udział w drugiej części hitu z Robertem Downeyem Jr.

SCARLETT JOHANSSON Czy zagra rosyjską kobietę-szpiega w Iron Man 2 ?

Jak podaje Entertainment Weekly piękna i utalentowana Johansson spotkała się w tej sprawie z przedstawicielami producenta filmu - Marvel Studios. Ubiega się o rolę Rosjanki, Nataszy Romanoff, znanej lepiej jako Czarna Wdowa. Zgoda producentów oznaczałaby, że Scarlett Johansson zastąpi wybraną wcześniej do tej roli Emily Blunt (Wojna Charliego Wilsona, Modliszka, Diabeł ubiera się u Prady), która zdecydowała się na udział w rozpoczynającej się właśnie ekranizacji „Podróży Guliwera”.

Scarlett Johansson ostatnio podejmuje wiele odważnych decyzji: zmieniła kolor włosów, wycofała sie z udziału w filmie reżyserowanym przez Sylvestra Stallone. Czy jako Czarna Wdowa odniesie sukces? Czas pokaże.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł