SCARLETT JOHANSSON Piękna blondynka gwiazdą nowej kampanii Mango

Udostępnij

Żegnamy w 100% narodowo – hiszpański styl Mango. Muza tej marki zmienia swoją twarz. Pikantna iberyjska Penelope Cruz została wymieniona na jej filmową partnerkę z „Vicky Cristina Barcelona”: Scarlett Johansson.

SCARLETT JOHANSSON Piękna blondynka gwiazdą nowej kampanii Mango

Trzeba im przyznać rację – ta marka zawsze dokonywała właściwych wyborów: Claudia Schiffer, Milla Jovovich, Naomi Campbell, Eva Herzigova, Inès Sastre, Diane Kruger, Penelope Cruz a teraz Scarlett Johansson... Tak więc jeśli kupisz nową sukienkę Mango po to, żeby wyglądać tak jak one – jest to na pewno grzech, na który możesz sobie pozwolić!

Mango bez Penelope Cruz jest jak paella bez owoców morza… mdła. Ale właśnie teraz znana hiszpańska marka wybrała blondynkę na zastępstwo Penelopy. Wystąpi ona w reklamach Mango na sezon jesienno-zimowy. Co za strata! Przecież popularność muzy Pedro Almodovara gwałtownie rośnie po tym jak niedawno otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w ostatnim filmie Woody’ego Allena „Vicky Cristina Barcelona”…

Na wielkim ekranie także musiała rywalizować o uwagę widzów z gwiazdą najbardziej “retro” ze wszystkich hollywoodzkich sław - Scarlett Johansson. Scarlett jest także twarzą nowej kolekcji kosmetyków kolorowych Dolce & Gabbana, przeistaczając się we współczesną Marilyn, zaklinaczkę koni… A teraz uwiodła również Mango.

Tak jak dotąd kusiła nas Penelope Cruz, teraz to Scarlett Jochansson będzie nas nęcić spoglądając z plakatów tej jesieni. „Ona jest dla Mango ideałem miejskiej kobiety: niezależna i kosmopolityczna” – tak opowiada o niej rzecznik prasowy Mango.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł