SCARLETT JOHANSSON Zaręczona!

Udostępnij

Dobre wieści szybko się rozchodzą. Kiedy Scarlett Johansson pojawiła się na gali Instytutu Mody w nowojorskim Metropolitan Museum, paparazzi robili zbliżenia na jej lewą dłoń. Parę godzin wcześniej pojawiła się plotka, że gwiazda zaręczyła się z aktorem Ryanem Reynoldsem. I rzeczywiście. Na palcu lśnił diamentowy pierścionek. Gwiazda z dumą pokazywała go znajomym i reporterom.

SCARLETT JOHANSSON Zaręczona!

Parę godzin wcześniej pojawiła się plotka, że gwiazda zaręczyła się z aktorem Ryanem Reynoldsem. I rzeczywiście. Na palcu lśnił diamentowy pierścionek.  Gwiazda z dumą pokazywała go znajomym i reporterom. Pierwszymi, którzy dowiedzieli się o zmianach w jej życiu, byli projektanci Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Tego wieczoru Scarlett wystąpiła w uszytej przez nich sukni. Według bliskich znajomych aktorki włoski duet ma też przygotować dla niej ślubną kreację. „Nie wiadomo jeszcze, kiedy zamierzają zorganizować ceremonię, ale oboje są bardzo podekscytowani tym, że niedługo się pobiorą” – mówiła przyjaciółka Scarlett.

Z wiadomości cieszy się aktor Hugh Jackman, znajomy pary. „Razem z żoną bardzo polubiliśmy Scarlett. Zależy nam na jej szczęściu. A Ryan to jeden z najzabawniejszych facetów, jakich poznałem. Jest fenomenalny. Świetnie razem wyglądają. Są dla siebie stworzeni”. Znajomi pary przyznali też, że zaręczyny odbyły się w klasyczny sposób. „Uklęknął i zapytał, czy zostanie jego żoną. Od razu się zgodziła” – opowiadali.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł