Selena Gomez i Justin Bieber są razem! Taką informację podały zachodnie portale plotkarskie niecały tydzień po tym, jak do mediów dotarła informacja, że Selena Gomez zerwała z wokalistą The Weeknd po 10 miesiącach związku. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana przez nastolatków na całym świecie para - Selena Gomez i Justin Bieber, trzy lata po rozstaniu, zdecydowała się do siebie wrócić. I tym razem, mamy na to niezbite dowody! Zobaczcie sami...

Selena Gomez i Justin Bieber całują się na meczu hokeja

ZOBACZ TEŻ: SELENA GOMEZ wiemy dlaczego dała kolejną szansę Justinowi Bieberowi! 

Selena Gomez i Justin Bieber całują się na lodowisku! Zdjęcia opublikował dziś portal TMZ, a fotografie natychmiast obiegły cały internet. To pierwszy raz, kiedy para została przyłapana na takich czułościach. Selena Gomez i Justin Bieber nie szczędzili sobie pocałunków podczas meczu hokeja, w którym brał udział Justin. Nie od dziś bowiem wiadomo, że to jeden z jego ulubionych sportów. Selena Gomez dzielnie wspierała ukochanego, a w nagrodę za zdobyte punkty, dała mu całusa!

 

Selena Gomez i Justin Bieber tym razem bedą ze sobą już na dobre i złe? Jak myślicie? 

I co na to The Weeknd, który ostatnio został sfotografowany podczas opuszczania apartamentu swojej byłej dziewczyny, Belli Hadid...?

Zobaczcie w naszej GALERII jak Selena Gomez i Justin Bieber całują się podczas meczu hokeja --->