Serena Williams jest w ciąży! To właśnie tenisistka zasugerowała na swoim Snapchacie zaledwie tydzień temu. Tenisistka od grudnia zaręczona jest z Aexisem Ohanianem, dwa lata młodszym od niej przedsiębiorcą. Fani tenisistki od maja nie mieli okazji zobaczyć swojej idolki. Wówczas miała wystąpić na turnieju, ale poinformowała, że ma kontuzję kolana. Później Serena Williams opuściła imprezę w Miami. Nikt jednak nie podejrzewał, że powodem jej nieobecności może być ciąża. Plotki okazały się prawdziwe. Serena Williams spodziewa się dziecka!

O ciąży Sereny Williams poinformowała fanów na…Snapchacie! Zamieściła wówczas zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuszek. Co więcej na zdjęciu zamieściła napis, który sugeruje, że Serena Williams jest w 20 tygodniu ciąży! Zaledwie kilka minut po publikacji zdjęcia tenisistka osunęła jednak tę informację. Dlaczego?

ZOBACZ:SERENA WILLIAMS zaręczona! Kim jest jej wybranek?

Jak na razie nie wiadomo. Może tenisistka nie była świadoma, że zdjęcie zyska tak wielką popularność. Zagraniczne media sportowe już podłapały jednak radosną nowinę. Co prawda sama oficjalnie nie zamieściła potwierdzenia takiej informacji, zdjęcie jednak mówi za siebie.

Serena Williams w ciąży

Co więcej, kilka dni temu gwiazda na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie książki o dzieciach autorstwa jej przyjaciółki Kelly Rowland, zamieszczając wpis mówiący, że czyta nową lekturę, która z pewnością jej się przyda. Nikt jednak nie sądził, że tak szybko!

Ojcem dziecka jest jej partner, Alexis Ohanian, który jest jednym z założycieli serwisu internetowego Reddit. Alexis Ohanian to znany przedsiębiorca internetowy, jest młodszy od swej ukochanej o 2 lata. Jakiś czas temu pojawiały się już plotki o ciąży Williams. Tenisistka ostatnio nie pojawiała się na korcie, ale we wtorek jej nazwisko znalazło się na liście zgłoszeń do rozpoczynającego 28 maja turnieju Rolanda Garrosa 2017.

Czyżby teraz okazały się prawdziwe? Tak! To już oficjalne. Serena WIlliams jest w ciąży! Tenisistka spodziewa się pierwszego dziecka. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.