Sztuczne rzęsy właśnie odchodzą do lamusa za sprawą nowego preparatu od Joanny! Na rynku pojawiła się nowość, na którą z utęsknieniem czekały kobiety, których natura nie obdarzyła naturalnie długimi rzęsami. Serum stymulujące wzrost rzęs MultiLashes to idealne rozwiązanie dla wszystkich pań marzących o tym, by ich spojrzenie przyciągało uwagę za sprawą niesamowicie wyglądających rzęs.

Produkt jest polecany również osobom, których rzęsy zostały osłabione w wyniku choroby czy niewłaściwej pielęgnacji. Serum jest delikatne, nie wywołuje alergii ani podrażnień, a jego skład został opracowany pod czujnym okiem lekarzy dermatologów, dzięki czemu gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo.

Głównym składnikiem aktywnym serum MultiLashes jest bimatoprost, naukowcom zwany jako analog prostaglandyn. To niezwykle skuteczna substancja stymulująca wzrost rzęs i zwalniająca proces ich wypadania. Działa odżywczo na rzęsy w trakcie fazy ich aktywnego wzrostu i przedłuża czas ich życia, dzięki czemu rzęsy mają szansę urosnąć dłuższe i wypadają znacznie rzadziej.

Dodatkowo serum zostało wzbogacone o proteiny jedwabiu, które odżywiają cebulki rzęs, sprzyjają  regeneracji włosków, a ponadto sprawiają, że rzęsy są odpowiednio nawilżone, a ich struktura wygładzona. Dodatek kwasu hialuronowego potęguje efekt nawilżenia i wygładzenia rzęs.

Dzięki tej unikalnej recepturze, serum stymulujące wzrost rzęs MultiLashes z Laboratorium Kosmetycznego Joanna wyjątkowo skutecznie wzmacnia, wydłuża i zagęszcza rzęsy. Jego skuteczność działania została potwierdzona testami in vivo, przeprowadzonymi w niezależnym laboratorium badawczym. Pierwsze rezultaty widać już po 3 tygodniach regularnego stosowania preparatu, a pełne efekty dostępne są po 6 miesiącach kuracji.

Jak należy stosować serum MultiLashes? To niesamowicie proste! Codziennie wieczorem po demakijażu oczu, nałóż odżywkę na górną linię rzęs i pozostaw na noc. Wygodny aplikator przypominający pędzelek eyelinera sprawia, że stosowanie MultiLashes jest niezwykle proste… i wchodzi w nawyk!

Preparat jest niesamowicie wydajny, jedno opakowanie z powodzeniem wystarcza na półroczną kurację dla wydobycia naturalnego piękna Twoich rzęs.

Poznaj również inne produkty do pielęgnacji oprawy oczu z gamy MultiLashes. Niech Twoje spojrzenie robi wrażenie!