SIENNA MILLER I RHYS IFANS Powiedziała "tak"!

Udostępnij

Sienna Miller i Rhys Ifans są zaręczeni. Aktor, znany z roli Spike'a w komedii romantycznej Notting Hill, oświadczał się Siennie już dwa razy. Jednak, znajomi pary mówią, że gwiazda tym razem przyjęła pierścionek.

SIENNA MILLER I RHYS IFANS Powiedziała "tak"!

Według ostatnich, nieoficjalnych doniesień, ceremonia odbędzie się jeszcze przed wydaniem nowego albumu grupy „The Peth", którą niedawno założył Rhys, i dla której zrezygnował na razie z kariery aktorskiej.

„Rhys wszystkim powtarza, że niedługo będzie ślub. Mimo, że przyjaciele starają się zachować tajemnicę, przecieki są coraz częstsze" - podają brytyjskie gazety. Według świadków to nie będzie duża ceremonia. Sienna i Rhys wiedzą, że mogliby urządzić wesele roku, ale chcą mieć skromną uroczystość. Już teraz wiadomo, że wśród gości pojawią się Kate Moss, Keira Knightley i Rupert Friend, Sadie Frost, Noel Gallagher, oraz były partner Sienny, Jude Law.

Aktorka długo zastanawiała się nad przyjęciem pierścionka. Pierwszy raz Rhys oświadczył się w sierpniu. Wtedy wysłał Siennie liścik z walijskim poematem „Wyjdź za tego odmieńca". Druga próba miała miejsce cztery miesiące poźniej. Dostała pierścionek podczas swoich 26 urodzin. Jednak dopiero trzecie podejście okazało się skuteczne.
„Nie zastanawiała się dlatego, że ma problem z uczuciami. Musiała być pewna, że jest już gotowa na małżeństwo" - tłumaczyła Siennę przyjaciółka.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł