W najbliższych miesiącach do zamążpójścia szykują się m.in. partnerki Cezarego Pazury i Michała Żebrowskiego. Niedługo na ślubnym kobiercu być może staną też Angelina Jolie, Penélope Cruz i Paris Hilton. Na pewno, idąc do ołtarza, będą wyglądały zjawiskowo. Podobno każda kobieta wygląda najpiękniej właśnie w dniu swojego ślubu. To zapewne po części zasługa promieniującego od niej szczęścia, ale przede wszystkim starannych przygotowań.

Hitem wśród przyszłych panien młodych jest zabieg przedłużania rzęs (www.perfectsilklashes.pl). W zestawie do make-upu nie może zaś zabraknąć profesjonalnej bazy, która utrwala makijaż (co jest szczególnie przydatne podczas długiego i wzruszającego wieczoru) oraz rozświetla cerę, ukrywając oznaki zmęczenia. Medycyna estetyczna nie jest już zarezerwowana tylko dla zabiegów przeciwstarzeniowych. Aby cera tego dnia wyglądała wyjątkowo zdrowo i promiennie, można wykonać rozświetlającą mezoterapię, czyli ostrzykiwanie skóry specjalnym witaminowym koktajlem. Intensywną pielęgnację ciała i niezbędny przed ślubem relaks zapewni natomiast kilka wizyt w ulubionym spa.

TRZEPOTANIE RZĘS

Podkręcone i długie – zawsze robią wrażenie! Do wyboru są klasyczne kępki lub trwałe przedłużanie rzęs, dzięki czemu można zachować olśniewające spojrzenie jeszcze na czas miesiąca miodowego. Zabieg jest wykonywany m.in. w nowym salonie urody La Madame w Warszawie. Na jego stronie internetowej (www.lamadame.pl) można też zobaczyć ślubne stylizacje Joanny Jabłczyńskiej.

KOKTAJL DLA BLASKU

Mezoterapia witaminowa polega na ostrzykiwaniu skóry cieniutką igłą i wprowadzeniu substancji, które ją nawilżą, odżywią i zrewitalizują” – wyjaśnia Ewa Flak z Instytutu Dior. Zaleca się 3 zabiegi co 2 tygodnie, zachowując odstęp 2 tygodni przed ślubem, aby skóra zdążyła wygoić się po ukłuciach. Dla jeszcze lepszego efektu mezoterapię można poprzedzić peelingiem chemicznym. Rezultat – gładka i rozświetlona twarz.

JĘDRNE CIAŁO

Nowy zabieg Body Strategist Cellulite Refi - ner Comfort Zone pomoże kompleksowo zadbać o dobry wygląd skóry i szczupłą sylwetkę pod kątem sukni i... nocy poślubnej. Zaczyna się od tzw. body brushingu, czyli masażu ciała szorstką szczotką, a potem klasycznym peelingiem. Następnie kosmetyczka nakłada na 20 minut odżywczą maskę i owija ciało w folię (w tym czasie wykonuje masaż twarzy). Po zmyciu maski ciało jest masowane wyszczuplającym koncentratem oraz kremem. Zaleca się serię 12 zabiegów, 2 razy w tygodniu. Adresy gabinetów: www.comfortzone.pl