Unikając łatwych rozwiązań, autorka w swoje powieści w ujmujący sposób zgłębia nasze romantyczne wybory. Ślubu nie będzie! jest zabawną, romantyczną historią o miłości i lojalności. Jej bohaterka to dziewczyna pełna rozterek, ale również odważna w poszukiwaniu swojego miejsca.

Uciekająca panna młoda Emmy Everett zrywa zaręczyny. Zaszywa się w spokojnej nadmorskiej osadzie, gdzie pracuje w sklepie wędkarskim i zbiera materiały do filmu dokumentalnego o żonach rybaków. Mijają trzy lata i Emmy wybiera się do rodzinnego miasteczka na ślub swojego ukochanego brata Josha. Jest wstrząśnięta, kiedy trzy dni przed uroczystością dowiaduje się, że jej mądry i zawsze pewny siebie brat ma wątpliwości, czy chce się żenić i czy na pewno ze swoją narzeczoną. Przed ślubem Emmy wraz z Joshem wybierają się w wielogodzinną podróż samochodem na spotkanie z tajemniczą ukochaną brata, Elizabeth, by zdecydował się, kto jest prawdziwą miłością jego życia.

Laura Dave: Ślubu nie będzie!. - Wyd. 1. - Warszawa: G+J Gruner+Jahr Polska, 2008. cena: 24,90 zł

Książka dostępna w salonach sieci EMPiK i dobrych księgarniach na terenie całego kraju oraz w sprzedaży wysyłkowej: tel.: (0*22) 640 07 19-20 lub w sklepie internetowym: www.kobieta.pl.