SUSAN BOYLE Jej śpiew zyskał miliony fanów w internecie

Udostępnij

Susan Boyle, bezrobotna Szkotka stała się niemal tak sławna jak szkocka whisky i kilty. Wszystko za sprawą jednej piosenki, która wzruszyła do łez i wywołała podziw milionów telewidzów i inernautów. Nieznana kobieta z dnia na dzień zyskała 26 milionów fanów na całym świecie.

SUSAN BOYLE Jej śpiew zyskał miliony fanów w internecie

Sympatyczna 47-latka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach brytyjskiej wersji programu „mam talent”. Wydawało się jednak, że bezrobotna pani w średnim wieku nie stanowi materiału na gwiazdę. Wystarczyło kilka minut na scenie, aby życie Susan Boyle uległo nieodwracalnej zmianie. Nagranie z jej występem obejrzało już w internecie ponad 26 milionów osób.

Susan Boyle śpiewa od 12 roku życia, ale nie miała szans na karierę na miarę Britney Spears. Przez wiele lat starała się zaprezentować swój głos podczas koncertów szkolnych. W 1999 roku udało jej się nagrać piosenkę „Cry Me A River”, którą wydano w 1000 kopii na potrzeby imprezy charytatywnej. Pierwszy udział w telewizyjnym show (w programie rozrywkowym „My Kind Of People”) okazał się porażką. Ale ona nie poddała się. W eliminacjach do „Britain’s got talent” brawurowo zaśpiewała „I Dreamed a Dream” (z musicalu „Nędznicy”) i wprawiła w osłupienie całą Anglię, a następnie, za pośrednictwem internetu, cały świat. Oto nowa gwiazda, której śpiew porusza do łez!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł