Tajemnica skuteczności kosmetyków tkwi w wykorzystaniu HexaPeptyduC™, który poprawia komunikację pomiędzy komórkami naskórka, a komórkami skóry właściwej. Dzięki temu zyskują one impuls do regeneracji i naprawy nagromadzonych z wiekiem uszkodzeń. Kosmetyki INCENTIVE skutecznie redukują oznaki starzenia, jednocześnie regenerują, nawilżają i zabezpieczają skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Seria INCENTIVE jest przeznaczona do kompleksowej pielęgnacji każdego rodzaju skóry po 40. roku życia.


INCENTIVE Napinający krem przeciwzmarszczkowy SPF 20 na dzień

Formuła kremu oparta jest na HexaPeptideC™, skutecznie poprawiającym zdolności regeneracyjne i komunikację miedzy komórkami skóry. Już po trzech tygodniach stosowania, skóra staje się gładsza (o 33%*), a zmarszczki mniej widoczne i wyraźnie spłycone (o 27%*). BioComplex chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny oraz doskonale wspomaga skórę w walce z wolnymi rodnikami. Filtry UVA i UVB zabezpieczają skórę przed promieniowaniem UV. Lipidy masła kakaowego wygładzają skórę, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Wosk z oliwek rewelacyjnie odżywia (o 66%*) i nawilża skórę (o 18%*). Krem posiada aksamitną konsystencję i łatwo się wchłania.
Krem na dzień 50 ml: 85 zł


INCENTIVE Uelastyczniający krem poprawiający gęstość skóry na noc
Formuła kremu oparta na kompleksie HexaComplex40+™ wyraźnie wpływa na zdolności naprawcze skóry, sprzyja jej regeneracji, redukuje zaczerwienienia, wysuszenie i łuszczenie się. Krem posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe. Już po 3 tygodniach stosowania zmarszczki ulegają spłyceniu (o 27%*), a skóra staje się gładsza (o 9%*) i bardziej elastyczna. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne wspomagają skórę w walce z wolnymi rodnikami, redukują skutki negatywnego wpływu promieniowania UV i działają przeciwzapalnie. Lipidy masła kakaowego oraz wosk z oliwek doskonale wpływają na nawilżenie i odżywienie skóry (66%* już po 3 tygodniach). Krem posiada delikatny zapach i jedwabistą konsystencję.
Krem na noc 50 ml: 89 złINCENTIVE Silnie wygładzający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki SPF 20 na dzień

Krem-balsam redukujący objawy starzenia, regenerujący i chroniący delikatną skórę okolic oczu. Już po pierwszych aplikacjach wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia oraz rozświetla skórę. RegComplex40+™ zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami. HexaPeptideC™ poprawia elastyczność i zdolności naprawcze skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Już po trzech tygodniach aplikacji skóra w okolicach oczu jest gładsza (o 35%*), odświeżona, maksymalnie nawilżona (o 23%*) i miękka w dotyku. Polecany do pielęgnacji skory wokół oczu na dzień i na noc. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Krem pod oczy 15 ml: 72 zł

INCENTIVE Liftingujący krem na twarz i podbródek

Krem skutecznie ujędrnia, napina skórę twarzy i podbródka. Jego formuła oparta jest na HexaPeptideC™, skutecznie poprawiającym zdolności regeneracyjne i komunikację miedzy komórkami skóry. HexaPeptideC™ stymuluje produkcję kolagenu typu I i III, odpowiedzialnych za ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Już po tygodniowej aplikacji kremu zmarszczki zredukowane są nawet o 25%*, skóra jest wygładzona (o 65%*), głęboko i długotrwale odżywiona (o 65%*). Polecany do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry po 40 roku życia jako krem na noc lub podkład pod krem na dzień.
Krem na twarz i podbródek liftingujący 30 ml: 95 zł*Pomiary parametrów skóry w Pracowni in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Pomiary parametrów skóry wykonane w Pracowni in vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris

1.A Skóra przed zastosowaniem HeksaPeptyduC™


1.B Skóra po zastosowaniu HexaPeptideC™,

2.A Skóra przed zastosowaniem HexaPeptideC™,
2.B Skóra po zastosowaniu HexaPeptideC™,


http://www.drirenaeris.com/oferta/versions/