Nie musisz mieć od razu kształtów kapłanki, aby dobrze wyglądać w greckiej tunice. Oczywiście Halle Berry nie ma sobie nic do zarzucenia. Długa lejąca się suknia doskonale przykrywa ostatnie niedoskonałości figury pozostawione przez jej niedawną ciążę. I jeśli to się sprawdza w jej przypadku, w naszym też powinno.

Rozważmy: suknia westalki powinna być luźna i zwiewna (ale nie za duża) i powinna kończyć się równo z twoimi stopami, tak abyś łatwo mogła dobrać do niej buty na płaskim obcasie – lub też i szpilki, w zależności od potrzeb i nastroju. Tego lata optujemy za gołymi stopami, delikatnie ozdobionymi biżuterią: szykownie i praktycznie.

Tak jak Halle Berry służy nam jako przykład, nie powinnyśmy się wstydzić by ją naśladować. Strój tego typu dobrze jest dopełnić jedną większą lub kilkoma mniejszymi bransoletkami, założonymi na jedną rękę. Tutaj znowu należy mieć na uwadze, by nie obciążać figury nosząc bransoletki na obu rękach. Aby mieć pewność, że się nie zepsuje efektu – biżuterię należy włożyć na rękę po stronie ramiączka. Ta część stroju symbolizuje moc i siłę kapłanki natomiast druga strona – jej lekkość i czystość.

Do zwieńczenia kreacji potrzeba już tylko kolczyków, które będą pasowały do bosych stóp i bransoletek. Jak widzisz, nie jest to trudne, by wyglądać jak gwiazda!