TAK JAK HALLE BERRY, PRAGNĘ MIEĆ... GRECKĄ TUNIKĘ! Letnia moda na westalki

Udostępnij

Pełna wdzięku, promienna i to bez specjalnego wysiłku, to jest recepta na sukces Halle Berry. Aktorka wierna jest zasadzie – im mniej tym lepiej. I dzięki takim zabiegom najlepiej podkreśla walory swojej sylwetki. Więc dlaczego nie wziąć z niej przykładu? Przyjrzyjmy się bliżej…

TAK JAK HALLE BERRY, PRAGNĘ MIEĆ... GRECKĄ TUNIKĘ! Letnia moda na westalki

Do zwieńczenia kreacji potrzeba już tylko kolczyków, które będą pasowały do bosych stóp i bransoletek. Jak widzisz, nie jest to trudne, by wyglądać jak gwiazda!

Nie musisz mieć od razu kształtów kapłanki, aby dobrze wyglądać w greckiej tunice. Oczywiście Halle Berry nie ma sobie nic do zarzucenia. Długa lejąca się suknia doskonale przykrywa ostatnie niedoskonałości figury pozostawione przez jej niedawną ciążę. I jeśli to się sprawdza w jej przypadku, w naszym też powinno.

Rozważmy: suknia westalki powinna być luźna i zwiewna (ale nie za duża) i powinna kończyć się równo z twoimi stopami, tak abyś łatwo mogła dobrać do niej buty na płaskim obcasie – lub też i szpilki, w zależności od potrzeb i nastroju. Tego lata optujemy za gołymi stopami, delikatnie ozdobionymi biżuterią: szykownie i praktycznie.

Tak jak Halle Berry służy nam jako przykład, nie powinnyśmy się wstydzić by ją naśladować. Strój tego typu dobrze jest dopełnić jedną większą lub kilkoma mniejszymi bransoletkami, założonymi na jedną rękę. Tutaj znowu należy mieć na uwadze, by nie obciążać figury nosząc bransoletki na obu rękach. Aby mieć pewność, że się nie zepsuje efektu – biżuterię należy włożyć na rękę po stronie ramiączka. Ta część stroju symbolizuje moc i siłę kapłanki natomiast druga strona – jej lekkość i czystość.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł