Tego w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jeszcze nie było! We wczorajszym odcinku gwiazdy i tancerze wcielili się nie w rolę tancerzy wykonujących najbardziej skomplikowane taneczne choreografie, ale w głównych bohaterów najpopularniejszych seriali telewizyjnych! Jak było to możliwe? Okazuje się, że w show "Taniec z Gwiazdami" nie ma rzeczy niemożliwych!

ZOBACZ: "TANIEC Z GWIAZDAMI" za nami trzeci, emocjonujący odcinek show!

W piątkowym odcinku popularnego tanecznego formatu gwiazdy show zatańczyły do piosenek z najbardziej popularnych seriali w historii polskiej i światowej telewizji. Towarzyszyły im znane tematy muzyczne i piosenki, które nieodłącznie kojarzą się z głośnymi serialowymi tytułami, które oglądali widzowie w całym kraju! I na całym globie!

Monika Mariotti i Rafał Maserak zatańczyli foxtrota do piosenki „Love and marriage” z serialu „Świat według Bundych”. Był też główny motyw z „Przyjaciół” czyli „I Will Be There For You” The Rembrandts oraz przyjaciele Marcin Korcz, Wiktoria Omyła ich jive a także… kultowa już kanapa, którą kojarzą fani serialu „Przyjaciele” absolutnie na całym świecie.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które na wczoraj przygotowała produkcja show. Na parkiecie programu pojawiły się bowiem również melodie i postaci agentów „Z archiwum X”, klasyk „With a Little Help From My Friends” Joe Cockera z serialu „Cudowne lata” a także Kevin Arnold i Winnie Cooper i wspaniała tytułowa salsa z „Seksu w wielkim mieście”. A na deser Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska oraz ich taneczna interpretacja świata z „Gry o tron”.

Nie byłoby tego docinka show bez obecności polskich seriali. Do niezapomnianej wokalizy Grzegorza Markowskiego z serialu „07 zgłoś się” rumbę zatańczyli Tomasz Zimoch i Paulina Biernat (niestety ta para musiała się pożegnać z show), a w świat serialu „Alternatywy 4” przenieśli nas  wiecznie uśmiechnięci Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa.

POLECAMY TAKŻE: IWONA CICHOSZ wczoraj zatańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, a dziś czeka ją egzamin życia!

Co tym razem przykuło naszą szczególną uwagę?

Poza muzyką i choreografiami, były to także kostiumy i stylizacje autorstwa Malwiny Wędzikowskiej. Tak pięknych i osadzonych w kontekście zestawień nie widzieliśmy w polskiej produkcji już dawno!

Nie wierzycie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami! Dzięki tym kostiumom świat przypominanych seriali stał nam się jeszcze bliższy ;-)