Czy Tomek wróci do "M jak miłość"? To pytanie od wczoraj zadają sobie wszyscy wierni fani popularnego serialu. W 1311 odcinku "M jak miłość" Tomek Chodakowski zmarł w szpitalu. Najbardziej oddani widzowie nie przyjmują tego jednak do wiadomości i wymyślają nawet swoje teorie. Według nich Tomek upozorował swoją śmierć, aby dorwać Głowackiego, który dźgnął go nożem na przystanku autobusowym. Nie mamy jednak dobrych wieści. Śmierć Tomka jest już pewna, a aktor potwierdził odejście z serialu. Jak zakończy się jego wątek i co stanie się z jego serialową żoną Joanną, graną przez Barbarę Kurdej-Szatan?

POLECAMY: WITOLD PYRKOSZ Jak postać Lucjana zniknie z "M jak Miłość"? Nadchodzą dramatyczne chwile w serialu...

Śmierć Tomka z "M jak miłość" była wielkim szokiem dla fanów serialu. Na oficjalnym fanpage'u widzowie w komentarzach wyrażali żal i smutek z powodu odejścia lubianego bohatera:

„Jak nigdy nie płacze przy jakiś filmach czy innych seriali tak dziś płakałam masakrycznie.

„Mam szczera nadzieje ze ten cały pogrzeb to fikcja. Ze Tomek przegrał się ale tak naprawdę będzie żył ze to tylko po to żeby złapać kogo trzeba i potem Tomek wróci przecież dopiero się pobrali”

„Małgosia będzie walczyć o dzieci, Tomek żyje, to tylko ściema by znaleźć tego człowieka i by sie nie mścił, to dodatkowych kilkadziesiąt odcinków w emocjach”

Niestety śmierć Tomka to nie żart, ani żaden podstęp, aby złapać Głowackiego. Andrzej Młynarczyk odszedł z "M jak miłość" i jego postać zniknie z serialu na dobre. W odcinku 1313, który zostanie wyemitowany 18 września, będziemy świadkami pogrzebu Tomka Chodakowskiego. A co z jego żoną Joanną, graną przed Barbarę Kurdej-Szatan? To niestety kolejna postać, która zniknie z serialu "M jak miłość". Dalsze losy Joanny skomentowała sama aktorka:

"Joanna po śmierci Tomka postanowi sobie, że nie będzie płakać, że musi być silna dla dzieci. Ale będzie jej strasznie trudno. Stres będzie ją niszczył od środka. W końcu wszyscy bliscy zaczną ją nakłaniać do tego, żeby wyjechała i zmieniła otoczenie. Joanna nie będzie chciała, ale w końcu Wojtuś ją poprosi, żeby wyjechali, bo wszystko przypomina mu tatę. To ją przekona i Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyjedzie na długie wakacje." 

POLECAMY: BARBARA KURDEJ-SZATAN znika na dobre z "M jak miłość"? Wiemy, co dalej z jej bohaterką!

Będziecie tęsknić za rodziną Chodakowskich z "M jak miłość"?

Zobaczcie w naszej GALERII, jak będzie wyglądał pogrzeb Tomka ---->