TROPIKALNA JURATA Spa w Polsce

Udostępnij

Wspaniały widok na morze z hotelowych apartamentów i gabinetów odnowy przyciąga tu co roku gości z całego świata. Nas także uwiodły eleganckie wnętrza i magiczna atmosfera Bryzy

TROPIKALNA JURATA Spa w Polsce

HOTEL BRYZA RESORT & SPA Jurata, ul. Międzymorze 2 tel. (058) 675 51 00, 675 52 00 www.bryza.pl

Nie trzeba wyjeżdżać aż do Tajlandii, żeby wypocząć w pięknym i luksusowym spa. Katarzyna Frank-Niemczycka stworzyła bowiem w swoim hotelu w Juracie miejsce z klasą i klimatem przypominające najlepsze kurorty na świecie.

Bryza jest jedynym w Polsce hotelem położonym na samej plaży. Widok na morze z okien pokoi oraz przeszklonych gabinetów zapiera dech w piersiach. Spa hotelu zostało zaprojektowane przez firmę, która w swoim portfolio ma najbardziej ekskluzywne gabinety odnowy na świecie (m.in. spa na statku Queen Mary 2).

Podczas zabiegów i masaży (nowością są te oparte na złocie i czekoladzie) czy odpoczynku na podgrzewanych kamiennych łóżkach w pokoju relaksacyjnym można obserwować morskie fale, zachody słońca i sosnowy las. Latem w ogrodzie Gazibo wykonywane są masaże na łonie natury, a goście wypoczywają w bambusowych namiotach na plaży Coco Beach, wylegując się na miękkich poduszkach. W chłodniejsze dni przyjemnie jest się odprężyć na wygodnym łożu z baldachimem przy krytym basenie. Słowem: pogoda dla bogaczy!

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł