Nie trzeba wyjeżdżać aż do Tajlandii, żeby wypocząć w pięknym i luksusowym spa. Katarzyna Frank-Niemczycka stworzyła bowiem w swoim hotelu w Juracie miejsce z klasą i klimatem przypominające najlepsze kurorty na świecie.

Bryza jest jedynym w Polsce hotelem położonym na samej plaży. Widok na morze z okien pokoi oraz przeszklonych gabinetów zapiera dech w piersiach. Spa hotelu zostało zaprojektowane przez firmę, która w swoim portfolio ma najbardziej ekskluzywne gabinety odnowy na świecie (m.in. spa na statku Queen Mary 2).

Podczas zabiegów i masaży (nowością są te oparte na złocie i czekoladzie) czy odpoczynku na podgrzewanych kamiennych łóżkach w pokoju relaksacyjnym można obserwować morskie fale, zachody słońca i sosnowy las. Latem w ogrodzie Gazibo wykonywane są masaże na łonie natury, a goście wypoczywają w bambusowych namiotach na plaży Coco Beach, wylegując się na miękkich poduszkach. W chłodniejsze dni przyjemnie jest się odprężyć na wygodnym łożu z baldachimem przy krytym basenie. Słowem: pogoda dla bogaczy!

HOTEL BRYZA RESORT & SPA Jurata, ul. Międzymorze 2 tel. (058) 675 51 00, 675 52 00 www.bryza.pl