UMA THURMAN, ARPAD BUSSON
PIENIĄDZE ALBO MIŁOŚĆ? Niektórzy wcale nie musza wybierac. Gwiazda „Pulp Fiction”, 37-letnia Uma Thurman, spotkała szwajcarskiego milionera w lipcu zeszłego roku. 43-letni Arpad Busson wczesniej zwiazany był z top modelka Elle MacPherson. Uma ma za soba gorzkie doswiadczenia z mezczyznami. Jej drugie małzenstwo, z Ethanem Hawkiem, rozpadło sie po tym, jak aktor zdradził ja z modelka. Zwiazek z biznesmenem André Balazsem tez przyniósł rozczarowanie. Teraz, gdy „Arkie” sie oswiadczył, gwiazda odzyskała optymizm.

BEATA SADURSKA I MICHAŁ KOTERSKI
NA DOBREJ DRODZE Michał Koterski poczatkowo przez kilka miesiecy ukrywał swój zwiazek z Beata Sadurska, wrocławianka znana z pierwszej edycji programu „Bar”. Kiedy para ujawniła sie, Misiek wzbudził zdziwienie. No bo jak „najwiekszy swir w Polsce” moze byc powaznym partnerem na zycie? Okazuje sie, ze moze! Michał jest opiekunczy i bardzo zakochany. Ma swietny kontakt takze z trzynastoletnim synem Beaty, równiez Miskiem. Widac miłosc czyni cuda.

REESE WITHERSPOON I JAKE GYLLENHAAL
ROMANTYCY Najpierw udawali, ze sie nie zauwazaja. A potem pojechali razem do Rzymu. Tam wedrowali po uliczkach objeci i zapatrzeni w siebie. 31-letnia Reese i 27-letni Jake starali sie chronic swój romans przed reporterami. W pazdzierniku zeszłego roku aktorzy juz nie bali sie zapeszyc uczucia i wyszli z ukrycia. Teraz uchodza za najbardziej romantyczna pare Hollywood.

SOPHIE MARCEAU I CHRISTOPHER LAMBERT
NA RAZIE SIĘ BAWIĄ Poznali sie w lutym zeszłego roku, gdy 41-letnia Sophie Marceau rezyserowała swój pierwszy fi lm „Trivial”. 50-letni Christopher grał w nim główna role. Była dziewczyna Bonda, a prywatnie była zona Andrzeja Zuławskiego, odkryła w „Niesmiertelnym” bratnia dusze. Co ja w nim najbardziej pociaga? Poczucie humoru.

SARAH LARSON I GEORGE CLOONEY
TRAFIONY ZATOPIONY? Od pieciu miesiecy pozeracz kobiecych serc, 46-letni George Clooney, wszedzie pojawia sie w towarzystwie 28-letniej Sarah Larson, byłej kelnerki. Czyzby to własnie jej udało sie okiełznac „wiecznego chłopca”? Na pewno bardzo sie stara i nie spuszcza go z oczu. Gdy złamała noge, na premiere fi lmu Clooneya „Michael Clayton” przyszła o kulach. W zyciu aktora Sarah gra juz główna role. Teraz liczy na role w fi lmie. Oby sie nie przeliczyła.