UCZUCIE CZY TYLKO FLIRT? Walentynkowy ranking

Udostępnij

Dali się porwać chwilowym emocjom czy spotkali miłość na całe życie? Bliżej im do ślubu czy do rozstania? Oceniamy temperaturę uczuć znanych par. Zobacz, które gwiazdy wygrały naprawdę szczęśliwy los.

UCZUCIE CZY TYLKO FLIRT? Walentynkowy ranking

SARAH LARSON I GEORGE CLOONEY
TRAFIONY ZATOPIONY? Od pieciu miesiecy pozeracz kobiecych serc, 46-letni George Clooney, wszedzie pojawia sie w towarzystwie 28-letniej Sarah Larson, byłej kelnerki. Czyzby to własnie jej udało sie okiełznac „wiecznego chłopca”? Na pewno bardzo sie stara i nie spuszcza go z oczu. Gdy złamała noge, na premiere fi lmu Clooneya „Michael Clayton” przyszła o kulach. W zyciu aktora Sarah gra juz główna role. Teraz liczy na role w fi lmie. Oby sie nie przeliczyła.

UMA THURMAN, ARPAD BUSSON
PIENIĄDZE ALBO MIŁOŚĆ? Niektórzy wcale nie musza wybierac. Gwiazda „Pulp Fiction”, 37-letnia Uma Thurman, spotkała szwajcarskiego milionera w lipcu zeszłego roku. 43-letni Arpad Busson wczesniej zwiazany był z top modelka Elle MacPherson. Uma ma za soba gorzkie doswiadczenia z mezczyznami. Jej drugie małzenstwo, z Ethanem Hawkiem, rozpadło sie po tym, jak aktor zdradził ja z modelka. Zwiazek z biznesmenem André Balazsem tez przyniósł rozczarowanie. Teraz, gdy „Arkie” sie oswiadczył, gwiazda odzyskała optymizm.

BEATA SADURSKA I MICHAŁ KOTERSKI
NA DOBREJ DRODZE Michał Koterski poczatkowo przez kilka miesiecy ukrywał swój zwiazek z Beata Sadurska, wrocławianka znana z pierwszej edycji programu „Bar”. Kiedy para ujawniła sie, Misiek wzbudził zdziwienie. No bo jak „najwiekszy swir w Polsce” moze byc powaznym partnerem na zycie? Okazuje sie, ze moze! Michał jest opiekunczy i bardzo zakochany. Ma swietny kontakt takze z trzynastoletnim synem Beaty, równiez Miskiem. Widac miłosc czyni cuda.

REESE WITHERSPOON I JAKE GYLLENHAAL
ROMANTYCY Najpierw udawali, ze sie nie zauwazaja. A potem pojechali razem do Rzymu. Tam wedrowali po uliczkach objeci i zapatrzeni w siebie. 31-letnia Reese i 27-letni Jake starali sie chronic swój romans przed reporterami. W pazdzierniku zeszłego roku aktorzy juz nie bali sie zapeszyc uczucia i wyszli z ukrycia. Teraz uchodza za najbardziej romantyczna pare Hollywood.

SOPHIE MARCEAU I CHRISTOPHER LAMBERT
NA RAZIE SIĘ BAWIĄ Poznali sie w lutym zeszłego roku, gdy 41-letnia Sophie Marceau rezyserowała swój pierwszy fi lm „Trivial”. 50-letni Christopher grał w nim główna role. Była dziewczyna Bonda, a prywatnie była zona Andrzeja Zuławskiego, odkryła w „Niesmiertelnym” bratnia dusze. Co ja w nim najbardziej pociaga? Poczucie humoru.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł