UMA THURMAN Aktorka planuje powiększenie rodziny

Udostępnij

Uma Thurman chce mieć więcej dzieci. Gwiazda, która ma już dwójkę dzieci z małżeństwa z Ethanem Hawkiem, przyznała, że jej obecny partner Arpad Busson, byłby idealnym ojcem.

UMA THURMAN Aktorka planuje powiększenie rodziny

Biznesman musiał już nawet zaprzeczać plotkom, że ukochana jest w ciąży. Plotki zaczęły się, kiedy na zdjęciach paparazzi można było dostrzeć jej zaokrąglony brzuch. „Nie spodziewamy się dziecka. Uma po prostu rzuciła palenie i przytyła parę kilo. To normalny objaw w pierwszych tygodniach po odstawieniu papierosów" - tłumaczył Arpad. Niedługo później głos zabrała sama zainteresowana.

„Byłam u ginekologa. Powiedział mi, że mogę mieć jeszcze dzieci. Mam 37 lat i nie wiedziałam czy to bezpieczne. Na szczęście rozwiał moje wątpliowści. Chcę jeszcze urodzić" - cieszyła się aktorka. Ta deklaracja zbiegła się w czasie z wiadomościami dotyczącymi jej byłego męża, Ethana Hawke'a. Aktor potwierdził, że niedługo zostanie ojcem. Od kilku lat związany jest z opiekunką do dzieci Ryan Shawhughes, którą zatrudniła... Uma. To właśnie przez ten romans rozpadło się jego małżeństwo.

Uma nigdy nie wybaczyła mężowi zdrady, ale nie przestała go też kochać. Wielokrotnie mówiła, że Ethan jest miłością jej życia. Zmienił to dopiero związek z Arpadem. „Moje dzieci od razu go zaakceptowały. A to jest dla mnie najważniejsze. Jest nam naprawdę dobrze. Teraz myślimy o powiększeniu rodziny" - przyznała. Szczególnie teraz, kiedy Ethan publicznie mówi o swoim szczęściu. Czyżby Uma chciała przelicytować byłego męża?

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł