Rzut oka w przeszłość : 4 lipca 1999. Victoria i David biorą ślub w Irlandii, przysięgając sobie miłość i wierność na dobre i na złe. Przez kolejne dziesięć lat konsekwentnie budują prawdziwe imperium wokół swojego nazwiska i powiększają rodzinę. Para ma trzech synów : dziesięcioletniego Brooklyna, sześcioletniego Romeo i czteroletniego Cruza.

Po kilku latach sielanki, nad piłkarzem i Posh Spice zaczynają się zbierać chmury. W 2004 roku David Beckham jest zawodnikiem Realu Madryt. Victoria zostaje w rodzinnej Anglii. David, osamotniony w stolicy Hiszpanii, wdaje się w romans ze swoją asystentką Rebecą Loos, a następnie z australijską modelką Sarah Marbeck. Małżeństwo Beckhamów przeżywa kryzys, który jednak udaje im się przezwyciężyć. Na kolejny kontrakt Davida do Los Angeles wyjeżdża już cała rodzina.

Ostatnio znów pojawiły się pogłoski o romansach Davida. Czy prawdziwe ? Raczej nie, skoro Victoria zgodziła się wyjechać z mężem na Seszele, by tylko we dwoje świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Dzieci zostały z rodzicami Victorii. Para tymczasem rozkoszuje się egzotycznymi masażami, rajskimi widokami i wytworną kuchnią. Wszystko na najwyższym poziomie, za kwotę szacowaną na 58 tysięcy Euro. Pozostaje jedynie życzyć wszystkiego najlepszego !