WYMAGAJĄCY KONESER

Wybiera pielęgnację najwyższej jakości i wytrawne zapachy luksusowych marek. Tego lata będzie mógł po raz pierwszy używać kremów z filtrami stworzonych specjalnie z myślą o nim. Produkty Lancaster Men mają lekką i nietłustą konsystencję, jaką panowie lubią najbardziej. Wysokie filtry zapewnią dobrą ochronę przed promieniowaniem, ale nie pozbawią ich upragnionej opalenizny dzięki zawartości składnika przyspieszającego pojawianie się brązowego odcienia skóry.

ZAKRĘCONY ARTYSTA

Zwróci uwagę na niebanalne opakowanie, jak flakon zapachu Diesel w kształcie zaciśniętej pięści. Fana muzyki nierozstającego się ze swoim iPodem ucieszy woda CK One w oryginalnej edycji z przenośnym głośniczkiem do MP3 – zwłaszcza że będzie mógł jej używać wspólnie z partnerką, bo to już kultowy zapach unisex (powstał 15 lat temu). Spodobają mu się też kosmetyki nowych marek: amerykańskiej ZIRH (z tureckiego, słowo to oznacza starożytną zbroję sumeryjskich wojowników) i francuskiej Peggy Sage, która teraz ma w ofercie także pielęgnację dla mężczyzn.

SPORTOWIEC I FAN NATURY

Pociągają go świeże, energetyzujące zapachy inspirowane morską wodą. Żeglarz Mateusz Kusznierewicz wypróbował już nowe kosmetyki dla aktywnych Polaar Men. Mają nie tylko wygodne, plastikowe opakowania, które można zabrać m.in. na łódkę czy pod namiot, ale przede wszystkim naturalne składniki pochodzenia arktycznego chroniące aktywnych przed wiatrem i niskimi temperaturami. Dla mężczyzn po czterdziestce jest linia Vita Lift L’Oréal Paris Men Expert (jej ambasador to Pierce Brosnan), w której znajdą oni nawet specjalny żel oczyszczający do dojrzałej cery.