Piękna jurorka „You Can Dance” perkusistę rockowego zespołu Why Not Macieja Gołyźniaka poznała w ubiegłym roku na festiwalu w Sopocie. Już wtedy zaiskrzyło. Potem było kilka romantycznych spotkań. Teraz są już uważani za parę. Ale trudno wypatrzeć ich razem na bankietach.

Dla Macieja warszawskie salony to obce środowisko. Do tej pory był znany i ceniony w branży muzycznej. Razem z Why Not zwiedził pół świata, koncertując m.in. w Kanadzie, Japonii, Indiach. Dużym sukcesem grupy był występ dla 2000 osób w Hard Rock Cafe w Bombaju. W Polsce głośno było o ich teledysku nagranym w Tokio do utworu „I Still Love You”. Główną rolę – żony mordującej niewiernego męża – zagrała w nim Aleksandra Kwaśniewska. Muzyk jest pięć lat młodszy od Weroniki, ale jak zapewniają przyjaciele aktorki, wiek nie gra tu roli. „Maciek jest bardzo konkretny i zasadniczy, podobnie jak Weronika twardo stąpa po ziemi” – twierdzą. Oficjalnie nie potwierdzają swojego związku.

Marczuk- Pazura przyznaje jedynie, że ostatnio w jej życiu zaszło wiele zmian. „Nie zostaję już w pracy do późnych godzin, nie ślęczę nocami przed komputerem. Wieczór poświęcam na prywatne sprawy. Idę do kina, na spacer. Dziś jestem świadomą siebie kobietą. Dzięki rozstaniu zyskałam siebie” – mówi, nawiązując do głośnego rozwodu z Cezarym Pazurą w grudniu zeszłego roku. I zapewnia, że z byłym mężem nadal utrzymuje świetne stosunki, wciąż jest przecież jego menedżerką.