WIELKANOC W BIAŁYM DOMU Jajka, króliki i czekoladki dla rodziny Obama.

Udostępnij

W wielkanocny poniedziałek trawnik przed Białym Domem zapełnił się dziećmi wystrojonymi jak do kościoła. Barack Obama i jego rodzina gościli u siebie około 30 0000 rodzin z całych Stanów Zjednoczonych, w tym, w imię tolerancji, rodziny jednopłciowe. Okazją były obchody tradycyjnego Easter Egg Roll, które prezydent nazwał „jedną z najważniejszych tradycji Białego Domu”.

WIELKANOC W BIAŁYM DOMU Jajka, króliki i czekoladki dla rodziny Obama.

Tradycja świętowania Easter Egg Roll w Białym Domu sięga 1878 roku. Jak widać na zdjęciach z trzema ostatnimi prezydentami, ogromny, wypchany królik nie zmienił się od tamtej pory ani trochę!

Prezydent, jego żona Michelle i córki Malia (10 lat) i Sasha (7 lat) obserwowali z balkonu atrakcje, jakie przygotowano dla dzieci. Pierwsza dama powiedziała, że zależało jej szczególnie na „zachęceniu dzieci do prowadzenia aktywnego trybu życia, dlatego zaoferowaliśmy im koszykówkę, piłkę nożną taniec, jogę i skakanki! Jest też estrada muzyczna i czytelnicza, na których wystąpią goście specjalni, a także dziecięca kuchnia, w której kucharze z Białego Domu i zaproszeni szefowie kuchni nauczą dzieci jak przyrządzać proste i zdrowe posiłki. Oprócz tego przygotowaliśmy 13 000 jaj na twardo na tradycyjne poszukiwanie i wyścigi jajek!”.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł