Adam Zdrójkowski już jakiś czas temu został posądzony o romans z koleżanką z planu, Julią Wieniawą, która - co ciekawe - prywatnie jest dziewczyną Antka Królikowskiego. W plotce było jednak ziarno prawdy. Adam faktycznie jest w związku, ale z zupełnie kim innym! Wybranką serca aktora jest jego druga koleżanka z planu - Wiktoria Gąsiewska. Osiemnastolatka już od jakiegoś czasu gości na planie produkcji Rodiznki.pl, w której – co ciekawe – również zagrała jego dziewczynę!

Wiktoria Gąsiewska - kim jest?

Wiktoria Gąsiewska nie jest bynajmniej świeżynką na aktorskim firmamencie. Mimo młodego wieku aktorka ma na swoim koncie już kilka ról. Wiktoria popularność zyskała dzięki roli Eugenii w obrazie Jana Jakuba Kolskiego Jasminum. Po tym filmie dostała kilka kolejnych poważnych propozycji, w wyniku czego pojawiła się m.in. w dramacie Katyń Andrzeja Wajdy i hitowej komedii Lejdis. Młoda aktorka pokazała się już także w kilku produkcjach serialowych, takich jak Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 roku wciela się też w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia.

ZOBACZ: ADAM ZDRÓJKOWSKI ma dziewczynę! „Tak, jestem zakochany!” [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo nie potwierdzali swojego związku. Na początku dodali jedynie wspólne zdjęcie z Open’er Festival, przez co dali mediom niezłą pożywkę do plotek na temat natury ich znajomości. Dopiero z czasem aktor przyznał, że faktycznie spotyka się z Wiktorią, a nawet jest w niej zakochany!

Trzymamy mocno kciuki za związek młodych aktorów. Wyglądają na szczęśliwych? Pasują do siebie? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)