WOODY ALLEN I NICOLE KIDMAN Australijska gwiazda zagra u nowojorskiego reżysera.

Udostępnij

Jak widać Kidman zmieniła zdanie. Niedawno publicznie ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej, po tym jak spotkała się z lawiną ataków na swoją osobę w związku z filmem „Australia”. Teraz powraca, by zagrać u Allena. Dołącza tym samym do całej plejady gwiazd zaangażowanej już do tego nowego obrazu. Zdjęcia zaczynają się latem. Nicole Kidman pojawi się u boku Antonio Banderasa, Naomi Watts, ale także Josha Brolina i Freidy Pinto, odkrytej we wspaniałym oscarowym filmie „Slumdog. Milioner z ulicy”.

WOODY ALLEN I NICOLE KIDMAN Australijska gwiazda zagra u nowojorskiego reżysera.

Woody Allen znany jest ze swojej dobrej ręki do aktorów, potrafi wyciągnąć z nich to, co najlepsze. Często daje im tym samym możliwość uzyskania najważniejszej nagrody dla aktora: Oscara. Dzięki roli rozhisteryzowanej artystki w „Vicky Cristina Barcelona” nagrodę tę otrzymała Penelope Cruz, w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa.

Zanim jednak rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu, w przyszłym miesiącu Woody Allen, zaprezentuje swój premierowy obraz „Wathever Works”, na Festiwalu Tribeca w Nowym Jorku.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł