Miesięcznik Świat Zdrowia
Chwila dla Ciebie? Najnowsze trendy? Nowinki na temat zdrowia i kosmetyków? Wszystko to odnajdziesz w miesięczniku „Świat Zdrowia”, czyli… w Twojej dobrej znajomej Aptece Świat Zdrowia. To tutaj otrzymasz za darmo ponad 100 stron o zdrowiu i urodzie. Ponadto co miesiąc rozmowa z nową gwiazdą, a wszystko to bezpłatnie! To jednak nie jedyny atut regularnych wizyt w Aptekach Świat Zdrowia.

Piękno nie znosi eksperymentów!
Choć każdego dnia sporo czasu poświęcasz swojej skórze, włosom i dłoniom, zwykle nie możesz być pewna, że stosowane kosmetyki nie zaszkodzą Twojej urodzie. Chyba że zaopatrzysz się w nie właśnie w aptece, gdzie masz największy wybór zdrowych, opartych na naturalnych komponentach, serii kosmetycznych. Zwłaszcza gdy Twoja skóra jest wrażliwa, stosowanie wysokiej jakości kosmetyków, przebadanych dermatologicznie i przechowywanych w bezpiecznych warunkach, staje się koniecznością. Te z Apteki Świat Zdrowia nie będą droższe niż w drogeriach, a z pewnością nie będziesz musiała obawiać się niespodzianek typu przebarwienia na twarzy w dniu ważnej imprezy. W Klubie Stałego Klienta Aptek Świat Zdrowia będziesz mogła skorzystać nie tylko z fachowych porad na temat bezpiecznego stosowania kosmetyków, ale przy okazji zakupów zgromadzisz punkty, które wymienisz na atrakcyjne nagrody.

Leki na całe zło?Nie na własną rękę!
Każda z nas chce zachować zarówno dobry wygląd, jak i zdrowie. Jednak w dobie pośpiechu jest to nie lada wyzwanie. Wybór leków i suplementów diety powinien być zawsze poprzedzony poradą eksperta. Apteki Świat Zdrowia to przede wszystkim farmaceuci-eksperci!

Dlaczego warto dołączyć do Klubu?
Klub Stałego Klienta Aptek Świat Zdrowia to nie tylko punktowane zakupy. To także świeże informacje na temat zdrowia i urody, dostęp do opinii specjalistów oraz akcje zdrowotne, które trwają cały rok! O Kartę Stałego Klienta i Katalog z nagrodami pytaj w Twojej dobrej znajomej Aptece Świat Zdrowia. Adresy dobrych aptek znajdziesz na http://www.swiat-zdrowia.pl/