ZAC EFRON Ulubieniec Ameryki znów na fali

Udostępnij

Dobra wiadomość dla fanek Zaca Efrona. Młody aktor utrzymuje się na szczycie od spektakularnego sukcesu „High School Musical”. Pokochały go rzesze młodych kobiet i pokochało go Hollywood. A może jedno wynika z drugiego? Nieważne, przystojny 21-latek znów jest na ustach wszystkich, odkąd na ekrany wszedł jego nowy film „17 again” (polska premiera 8 maja 2009).

ZAC EFRON Ulubieniec Ameryki znów na fali

Zac Efron pojawi się w naszych kinach już za 2 tygodnie, a my znów damy się uwieść jego pięknym, błękitnym oczom. „17 again” to sentymentalna komedia. Opowiada historię mężczyzny w średnim wieku (w tej roli Matthew Perry), którego życie miłosne się rozpada, i który narzeka, że nie może cofnąć czasu, by wszystko potoczyło się inaczej. Ale oto życzenie się spełnia i nasz bohater budzi się o 20 lat młodszy, mając znów 17 lat. I tu wkracza Zac. Jako młodsze wcielenie naszego bohatera zrobi wszystko, aby jego przyszły związek nie rozpadł się.

Sam Zac był zbuntowanym nastolatkiem. Tak, tak, ten uroczy młodzieniec sprawiał nieustanne kłopoty swoim rodzicom. Wszystko dlatego, że pragnął więcej swobody: „Gdy sam miałem 17 lat, chciałem, aby rodzice dali mi więcej wolności.” Cóż, rodzice nastolatków nigdy nie wiedzą o co im chodzi...

Tak czy inaczej, film „17 again”, adresowany do nastolatków, sentymentalnych dorosłych i fanek Efrona w każdym wieku w ciągu dwóch pierwszych dni wyświetlania zarobił za oceanem 23,7 miliona dolarów, i to mimo niezbyt entuzjastycznych recenzji. Wygląda na to, że wszyscy oszaleli na punkcie Zaca!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł