Laser Fraxel usuwa wszelkie przebarwienia na skórze czy blizny potrądzikowe, powstrzymuje także proces starzenia. Lifting szyi do tej pory nieosiągalny, teraz jest możliwy i to bezboleśnie. Efekty po zabiegowe są zachwycające. Nie ma potrzeby reorganizacji życia codziennego, gdyż rekonwalescencja jak w przypadku operacji plastycznych nie istnieje. Technologia laserowa Fraxel jest prawdziwym przełomem w medycynie estetycznej. Pacjenci wreszcie mają dostęp do metody działającej na 100%.

Zabieg Fraxel polega na przesuwaniu specjalnej głowicy po skórze. Laser tworzy setki mikroskopijnych otworków na głębokości skóry właściwej. Powstałe zagłębienia rozprowadzają światło lasera eliminując tym samym starą tkankę skóry. Skóra wokół pozostaje nienaruszona dzięki czemu gojenie się następuje niezwykle szybko, a zabieg nie powoduje widocznych ran. Precyzja aparatury FRAXEL sprawia, że nie następuje złuszczenie naskórka, a jedynie jego perforacja. Skóra gojąc się od wewnątrz uzyskuje dużo lepszy wygląd, co sprawia, że jest bardziej elastyczna, jędrna, gładka, po prostu piękniejsza i zdrowsza.

Podczas zabiegu odczuwalne jest delikatne kłucie, jednak nie stanowi to dyskomfortu dla pacjenta. Jedna sesja może trwać od 10 d0 45minut, w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi.

Poprawa jest zauważalna przez pacjentów już po pierwszym zabiegu Fraxel. Skóra zyskuje stopniowo na miękkości, gładkości oraz staje się bardziej napięta i odświeżona. Skóra jest widocznie odmłodzona, drobne zmarszczki zostają wygładzone, szczególnie te w okolicy oczu. Pacjent decydujący się na zabieg laserem Fraxel podczas konsultacji ustala wraz z lekarzem obszar skórny jaki chciałby odmłodzić bądź poprawić jego wygląd. Precyzja doboru ustawień aparatury Fraxel pozwala wykonywać skutecznie i bezpiecznie zabiegi w tak delikatnych miejscach jak: szyja, dekolt czy dłonie.

Przeprowadzenie 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni pozwala na pełną przebudowę i regeneracje skóry, wszystko zależy jaki jest stan skóry pacjenta. Laser Fraxel działa długoterminowo, pobudzając produkcje kolagenu w głębokich warstwach skóry. Co bardzo istotne efekty zabiegów laserem Fraxel są w 100% trwałe. Skóra zostaje totalnie odnowiona.

Przeciwskazania: 
-  przyjmowanie w ostatnim półroczu retinoidów lub leków z tej grupy
-  skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
-  świeża opalenizna 
-  aktywne infekcje: bakteryjne, wirusowe, grzybiczne 
-  skłonność do hiperpigmentacji i krwawienia 
-  ciąża i okres karmienia

Cena:
W zależności od obszaru jaki poddamy zabiegowi:
twarz: 2000-3000zł
blizny: 5cm2 - 300zł
dekolt: 1200-2000zł
dłonie: 700-900zł
rozstępy: 5cm2 – 250zł
czoło: 700zł

Gdzie możemy zrobić zabieg:
IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plastycznej www.iqmedica.pl