ZARA PHILLIPS Nowy ślub w rodzinie Windsorów?

Udostępnij

W otoczeniu rodziny królewskiej aż huczy od plotek o tym, że 26-letnia Zara i 30-letni zawodnik rugby Mike Tindall, którzy są parą od sześciu lat, wkrótce ogłoszą oficjalne zaręczyny. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

ZARA PHILLIPS Nowy ślub w rodzinie Windsorów?

Przyszli narzeczeni mieszkali do tej pory na wsi, w Gatcombe Park (w domu Księżniczki Królewskiej Anny, matki Zary). Niedawno zakupili piękny dom, również na wsi, w Gloucestershire, wyceniany na 900 000 euro. Dodatkowe 275 000 euro musieli wydać na jego remont i renowację.

W wywiadach dla brytyjskiej prasy, oboje potwierdzają, że znaleźli w sobie wielką miłość i myślą o założeniu rodziny. Na łamach magazynu "Hello!" Mike, gwiazdor rugby po raz pierwszy wyznaje, że zamierza poślubić Zarę – biały ślub, wesele i tak dalej.

W najbliższych miesiącach brytyjską rodzinę królewską czeka fala wielkich wesel. Oficjalnie rozpocznie się ona 12 września, kiedy to na ślubnym kobiercu katedry pałacu Hampton Court pojawi się Lord Frederick Windsor, syn Księcia i Księżnej Michael z Kentu i jego narzeczona, angielska aktorka Sophie Winkelman. Królowa Elżbieta może już zacząć szykować kreacje!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł