DIANE KRUGER Muza Jaeger LeCoultre czaruje klientów prestiżowej marki

DIANE KRUGER Muza Jaeger LeCoultre czaruje klientów prestiżowej marki

Szwajcarski producent ekskluzywnych zegarków Jaeger LeCoultre wybrał Cannes na lokalizację kolejnego butiku. Co prawda sklep działa już od 6 maja ale z oficjalnym otwarciem firma zwlekała. Bo przecież kiedy jak nie podczas festiwalu, gdy do Cannes zjeżdża cała śmietanka towarzyska, świętować otwarcie sklepu z zegarkami za kilkadziesiąt tysięcy euro? Jaeger LeCoultre ma więc już we Francji trzy butiki: w Lyonie, przy placu Vendôme w Paryżu a teraz także w Cannes, przy ulicy Antibes. Na całym świecie jest ich tylko 28. We wtorek 19 maja w Cannes wstęgę przecięła piękna Diane Kruger.

Czarująca ambasadorka Jaeger LeCoultre − Diane Kruger pojawiła się na chwilę przed butikiem, gdzie czekali dziennikarze. Aktorka juz od trzech lat jest twarzą szwajcarskiej marki. Sama wybrała tego dnia ulubiony model z serii Reverso Squadra. Pięknej Niemce towarzyszył dyrektor firmy Jerome Lambert. Razem z majętnymi klientami i specjalnymi gośćmi weszli oni do butiku. Dziennikarze dopiero godzinę później mogli zwiedzić nieduży (60 m2) sklep, prowadzony przez rodzinę Julian, wieloletnich partnerów Jaeger LeCoultre. Każdy z nas dostał w prezencie... nie, niestety nie zegarek − różę z logo firmy na płatkach.

Diane Kruger, gospodyni gali 60. Festiwalu w Cannes w 2007 roku, już w środę wejdzie po schodach Pałacu Festiwalowego, bo właśnie na 20 maja zaplanowano premierę nowego filmu Quentina Tarantino „Bękarty wojny”, który znalazł się w głównym konkursie oficjalnej selekcji festiwalu i ma szanse na Złotą Palmę. Obok Diane na czerwonym dywanie mają stanąć jej ekranowi partnerzy: Brad Pitt i Mélanie Laurent.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze