MONICA BELLUCCI I SOPHIE MARCEAU "Ne Te Retourne Pas"

„Ne Te Retourne Pas” Mariny de Van i jego dwie gwiazdy świeciły najjaśniej. W sobotę o północy na schodach Pałacu Festiwalowego pojawiły się Monica Bellucci i Sophie Marceau.

Dla wszystkich stało się jasne, że ta noc należy do gwiazd filmu „Ne Te Retourne Pas”. Aktorki wyglądały jak najlepsze przyjaciółki, szły po czerwonym dywanie trzymając się za ręce. Obie w czerwieni: Monica Bellucci w sukni od Diora, Sophie Marceau w kreacji z domu mody Yves Saint Laurent. Fotoreporterzy wpadli w euforię, do swoich redakcji przesłali być może najlepsze zdjęcia tego festiwalu!

Film „Ne Te Retourne Pas”, pokazywany w ramach oficjalnej selekcji festiwalu, to historia pisarki Jeanne, która zaczyna zauważać zmiany w swoim wyglądzie i otoczeniu. Jej rodzina wydaje się nic nie dostrzegać. Jeanne wybiera się w podróż do Włoch, by odkryć dziwną tajemnicę swojej prawdziwej tożsamości. Reżyser filmu Marina de Van mówi o swoich aktorkach: „Wykorzystałam kontrast między nimi, aby dodać mocy tej opowieści o kobiecie, która wyłania się z innej kobiety”.

Kilku szczęśliwców miało okazję zobaczyć przybycie boskiej Włoszki do Cannes w czwartkowy wieczór. Monica Bellucci przyjechała na festiwal z córeczką Devą i jak zwykle zatrzymała się w hotelu Martinez. Jej mąż Vincent Cassel też jest już w Cannes; nie tylko po to, by być z rodziną. Vincent promuje najnowszy film ze swoim udziałem: „À Deriva”. Obraz, który wyreżyserował Brazylijczyk Heitor Dhalia (jest tez autorem scenariusza), zostanie pokazany w ramach sekcji Un Certain Regard.

Słowa kluczowe
Polecamy
Komentarze